.
.

Sevgiliye Bayram Mesajları

.
.

Sevgiliye Bayram Mesajları Bayramlar, insanların sevdiklerini hatırladıkları önemli ve değerli günlerdendir. Bu nedenle, sevdiklerimizin hepsiyle bu önemli günlerde iletişim kurmak; onların halini hatırını sormak kültürel olduğu kadar dini bir görevdir. Bayram mesajı atmak, teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların en rahat şekilde birbirinin bayramını kutlamak için kullandıkları yöntemlerin başında gelmeye başlamıştır. Bu sebeplerden dolayı, Bayram kutlamalarını ihmal etmemek, sevdiklerimizi mutlu etmek için birçok farklı özel mesaj hazırlanmıştır.

Her ne kadar, çevremizdeki insanları mutlu etmek için bayram mesajları atıyor olsak da çevremizdeki tüm insanlardan ayrı bir şekilde sevdiğimiz, sevgilimiz ya da eşimizin bayramını yüz yüze kutlamak en güzel yöntem olarak kabul edilebilir. Böyle bir kutlama için imkânınız olmadığında ise birbirinden eğlenceli ve güzel mesajlar ile kutlamak doğru bir seçenektir. Sevgiliye bayram mesajları atmak için her şeyden önce duygularınızın ve hislerinizin net bir şekilde ifade edilmesi önemlidir. Bu konuda zorluk yaşıyor ve güzel sözler bulmak için fazla zaman harcıyorsanız, işinizi kolaylaştıracak listemize göz atabilirsiniz.

Sevgiliye Bayram Mesajları
Sevgiliye Bayram Mesajları

Editörün Seçimi Sevgiliye Bayram Mesajları

 1. Sevgilim, bayramın gelişiyle birlikte kalbimdeki sevgi ve heyecan daha da artıyor. Bayramın kutlu olsun, birlikte nice güzel bayramlar geçirelim.
 2. Sevgilim, bayramın coşkusunu ve huzurunu seninle paylaşmak benim için en büyük mutluluk. Nice mutlu bayramlar geçirmemiz dileğiyle, iyi bayramlar!
 3. Sevgilim, bayramın tüm sevdiklerinle bir arada geçirdiğin mutlu anılarla dolu olmasını dilerim. Seninle her anı paylaşmak benim için değerlidir. İyi bayramlar!
 4. Sevgilim, bayramın bereketi ve sevgisiyle dolu olması dileğiyle. Bu özel günü seninle birlikte geçirmek benim için çok kıymetlidir. İyi bayramlar!
 5. Bayramın gelişiyle birlikte sevgimizin ve birlikteliğimizin daha da güçlendiğini hissediyorum. Seninle geçireceğimiz nice mutlu bayramlar dilerim. İyi bayramlar, sevgilim!
 6. Sevgilim, bayramın sevgi, hoşgörü ve dayanışma duygularını pekiştirmesini temenni ederim. Seninle birlikte huzur dolu bir bayram geçirmek benim için önemlidir. İyi bayramlar!
 7. Sevgilim, bayramın tüm sevdiklerinle bir araya gelmeni, mutlu ve huzurlu anlar yaşamanı dilerim. Seninle her anı paylaşmak ve seni sevmek benim için büyük bir şans. İyi bayramlar!
 8. Bayramın gelişiyle birlikte seninle birlikte geçireceğimiz özel anları düşünmek bile içimi neşeyle dolduruyor. Seninle nice anlamlı bayramlar geçirmemiz dileğiyle. İyi bayramlar, sevgilim!

Bu bayram mesajları, sevgilinize bayramı kutlamak ve ona sevgi dolu dileklerde bulunmak için kullanabileceğiniz cümlelerdir. Her biri bayramın anlamını ve birlikte geçirilen özel zamanları yansıtan ifadelerdir. Kendi duygularınıza ve ilişkinizin niteliğine göre sözleri özelleştirebilirsiniz.

Sevgiliye Bayram Mesajları

 • Aşk seninle güzel bir tanem… Sen benim ömrüme ömür katan nefesimsin. Bayramın mübarek olsun aşkım!
 • Bayramın kutlu günlerin çok mutlu olsun aşkım.
 • Ey yar! Telaşımı hoş gör. Islandığım ilk yağmursun. Bayramın kutlu olsun aşkım.
 • Birlikte geçireceğimiz daha nice mutlu bayramlara, iyi bayramlar aşkım.
 • Sevgi ikliminde bir bayram geçirmen dileğimle, bayramın kutlu olsun hayatımın anlamı.
 • Kurban Bayramın kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.
 • Aşkım bugün de hayatımdasın bugün de kalbimdesin bayramın kutlu olsun seni çok seviyorum.
 • Bayram gecesinin ilk saatlerinde ilk ve özel olarak senin bayramını kutlarım aşkım!
 • Hayatıma mana katan biricik aşkımın bayramı kutlu ve mutlu olsun! Seni seviyorum iyi ki varsın.

Bir çift göze âşık olursun, sonra bütün gözlere kör. Bayramın kutlu olsun canım aşkım!

Sevgi pınarında koşarcasına mutlu bir bayram geçirmen dileğimle, bayramın kutlu olsun aşkım.

Sevgilim bugün ve bütün bayramlar beraber olmak umudu ile bayramın kutlu olsun.

.

Canım! Yalnızca bu bayram değil, eriştiğimiz erişebildiğimiz her bayram kutlu olsun. Seni seviyorum!

Sadece bu bayram değil, erişebileceğimiz her bayram benim için özeldir. Canım! Seni seviyorum!

Aşkım! Bayramını en yüce ve en samimi duygularımla kutlarım. Yüzün daima bayram sevinci içinde gülsün!

Gözlerindeki parıltı ve kalbindeki sevginin hiç bitmemesi dileğimle, bayramın mübarek olsun biriciğim.

Bayram sevincimi yarıda bırakan bir şey. Oda sana olan hasretim ve özlemim. Seni çok ama çok seviyorum bir tanem!

Bana en mutlu geçecek bayram, seninle beraber olabileceğim bayramdır. Biricik aşkımın bayramı kutlu olsun.

Bu bayram içimde bir burukluk var. Benim için en güzel bayram seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, bayramın kutlu olsun.

.

Bu bayram ve bütün bayramlar yüreğimizin birbirimiz için çarpması dileğimle. Kurban Bayramın kutlu olsun canım.

Her bayram sabahı gökyüzünde yıldızlı kandiller yanar ve inan bütün gönülleri aydınlatırlar. Bayramın kutlu olsun, neşe ve umutlarınız beyaz olsun.

Allaha binlerce kez şükür. Bugün de hayatımda ve kalbimdesin sevdiğim. Kurban Bayramın mübarek olsun seni çok seviyorum.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun.

Seninle olduğumuz bayramın kutlu olsun dileklerimi, sensiz geçirdiğimiz bayramlarda da kutlu olsun diyebilecek kadar seni seviyorum!

Yeni elbiseler, yeni umutlar yeni heyecan ve gülücüklerle hoş geldin bayram. Bana ve tüm sevdiklerime hoş geldin. Bayramın kutlu olsun sevgilim.

En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan Bayramınızı kutlarız.

.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum. İyi bayramlar!

Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği, hayatıma anlam katan aşkım… Kurban Bayramın mutlu ve kutlu olsun. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın!

Aramızdaki mesafeye inat, yürekten bir dua ve içten bir mesaj ile bütün mesafelerin tükendiği, Kurban Bayramın kutlu olsun canım. Seni çok seviyorum.

Her şeye kadir yüce Allah, alemlerin Rabbi olan Allah’a sonsuz şükürler ki bizi birbirimize yazmış. Kurban Bayramın Mübarek olsun, aşkım.

Bayramın ilk saatlerinde benim için en özel ve güzel aşkımın bayramını kutlamak istedim. Kurban Bayramın sana ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirsin biriciğim.

Telefonum, telefonunun Kurban Bayramı’nı en içten dileklerle kutlar. Seninle hiç bitmeyecek konuşmalar için uzun batarya ömürleri dileriz.

Biricik aşkım! Bayramlarda en çocuklar sevinir ya. Şimdi bende seviniyorum çünkü sana mesaj atmak ve senden cevap almak için bir bahanem olacak. Bayramını en derin duygularla kutlarım!

.

Her baharda çiçeklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi. Bu bayramın da sana ve sevdiklerine huzur, saadet ve sağlık getirmesini diliyorum, canım. İyi bayramlar!

Yüreğin umutla, günlerin bin bir mutlulukla dolsun canım, cananım, hayatımın anlamı. Sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun. Güler açan yüzün hiç solmasın, Kurban Bayramın kutlu olsun.

Hayatının en güzel anları ve anılarını birlikte yaşamak dileğiyle. En güzel yaşanmışlıkları tazelemek dileğiyle. Kurban Bayramın mübarek olsun, seni çok seviyorum bir tanem.

Benim ömrümde denizler vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, ömrümde sonsuz sevdiklerim vardır. Bayramı ayrı geçirince üzüldüğüm. Hele biri var ki ömrüme ömür katan; ömrüm bayramın kutlu olsun.

Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. Lütfen beni ihmal etme, seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

Her bayram sabahı, inanan bütün gönüller aydınlanır. Her akşam, gökyüzünde sevgi ışıltılı kandiller yanar. Senin de benim gönlümü aydınlattığın gibi bayramın aydınlık ışığının hiç sönmemesi dileğimle. Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap