.
.

Rüyada takip edilmek ne anlama gelir

.

TAKİP

.


Kişi eğer rüyasında birisi tarafından takip edildiğini görüyorsa bu onun iyi bir şekilde sonuçlanmayacak ve ona çok büyük acılar yaşatacak bir aşk yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Takip Görmek

Rüyada takip görmek kimi için sorunları çözmeye bazıları için sorunları çözmek yerine erteleyerek kurtulma çabasına işarettir. Rüyalar alemi gün içinde yaşanılan veya yıllar önce yaşanan olayların veya hiç olay yaşanmasa bile uyuyacağınız anda düşüncenizde oluşan farklı halde uykuya dalınca gerçek olmayan çoğu zaman etkisinde kalınabilecek rüya alemi arasında başka bir dünya gibidir. Çoğu kişi rüyasında geleceğini gördüğünü iddia edebilir.

Çoğu kişi ise sürekli aynı şeyleri gördüğünü ve anlamının ne olduğunu araştırır. Bazen de hiç geçmişinden kurtulamayanlar vardır. Rüyada takip görmek de bunlardan biridir. Rüyada takip edilmek, rüyada takip etmek gibi sorular sıklıkla araştırılmaktadır. 

Rüyada takip edilmek ne anlama gelir
Rüyada takip edilmek ne anlama gelir

Rüyada Takip Görmenin Anlamı

Rüyada takip görmenin de farklı seçenekleri bulunur. Eğer rüyada takip ediliyor ama kimin takip ettiğini bilmiyorsanız. Geçmişten kaçmak ya da geçmişi inkâr etmek demektir. Özelikle bu rüyayı birinden veya bir şeyden kaçtığınızı sürekli görüyorsanız inkâr ettiğiniz bir olay olduğunu ve her şeyle yüzleşmelisiniz. Kaçtığınız her ne ise mutlaka yaşantınız ile ilgili olduğunu unutmayınız.

Mesela kaçtığınız bir doktor ise sağlınızla ilgili büyük bir sorun yaşıyor veya yaşayacaksınız anlamına gelir. Eğer takip edildiğinizi düşündüğünüz kişi bir polisse başınız dertte olabilir veya girebileceği için bu şekilde rüyada takip görmek bu seçeneklerden biridir. 

Rüyada takip görmek sağlıkla ilgili güzel bir alacağına her zaman dikkatli olmayı, hiç zorluk yaşamamayı, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, sorunlu akrabadan gelecek bir haber nedeniyle üzüntüye düşeceğine, yapılan yanlışlardan geri dönülmeye, işinde en popüler olmak için daha çok çabaya, ortak olunan bir işte tek taraflı feshedilmeye delalettir.

.

Rüyada takip görmek takip edilmek bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine, zorlukların son bulacağına işarettir. 

Rüyalar aleminde rüyada takip edildiğini görmek ruhsal korkulardan temizlenmeye, daha önce hiç yapılmayan işlerden birini yapmaya, gelecek olan paraya, kendi işinizin patronu olup kendi ayakları üstünde durmaya her şeyin normal olarak ilerleyeceği  manasında yorumlanır.

Rüyada Birini Takip Ettiğini Görmek  

Rüyada takip görmek takip ettiğiniz birini görmek, kazancınızın çoğalacağı çok huzurlu ve mutlu zamanlar geçirmeyi, gittikçe daha iyi günlerin geleceğini, istenilen şeylerin gerçekleşeceğini, size ihtiyacı olan insanlara yardımcı olacağınızı uzun zamandır zorda olduğu maddi sıkıntısının geçeceğini belirtir. 

Rüyada annenin takip etmesi kısa süreli ya da kısa zamanlı bir dinlenme için tatile çıkacağına elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına fazla kazanç sağlamaya rüyalar aleminde görülenler arasındadır. 

Rüyada Bir Hayvanın Takip Etmesi

Rüyada  arı takip etmesi yeni ev eşyaları alınacağına tüm arzularının yerine geleceğine başarılı işler yapılacağına kötü giden durumu tersine döneceğine, problemli bir eğitim hayatının kolay bir şekilde çıkmazdan çıkılacağına şansının aratacağına alamet eder.  Rüyada arkadan takip edilmek bulunduğunuz evde kişilerin artması, sıkıntı ve sorunların azalmasına yorumlanır.

Rüyada balığın takip etmesi yaşantınızın içinde çok büyük başarı bir başarı kazanılacağına, çalıştığınız yerde büyük bir mebla gireceğine meslek açısından çok büyük adımlar atılacağına çok büyük adımlar atılacağına delalet eder. Rüyalar aleminde çok fazla anlamı bulunan rüyada takip görmek oldukça farklı anlamlar taşımaktadır. 

Rüyada bisikletle takip edilmek yaşanan sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine tanıkları arasında önemli bir yere sahip olmaya mutlu bir hayata delalet eder  

Rüyada Arkadaşını Takip Ettiğini Görmek  

.

Rüyalar aleminde arkadaşınızın takip ettiğini görmek manevi anlamda sorun yaşamış olduğunuz sorunları çözmek için çaba sarf edebilmeye, kısa zaman içinde tanışacağınız birisi ile çok güzel bir arkadaşlıkların olacağına yeni dostunuzdan bir çok şey öğrenmeye delalet eder. 

Rüyada tanımadığın birinin araba ile takip etmesi, iş hayatında önemli bir rekabet içine girebileceğine bu rekabet ile önemli bir mücadelenin arkasından, rüyayı gören kişinin rakibine karşı kazanabileceği adımlar atacağına yorumlanır. Mevki ve makam sahibi olmaya başarılı olacağına yorumlanır. 

Rüyada Takip Eden Kişiden Kurtulma  

Rüyada takip görmek takip edenden kurtulma istenilen mekana kavuşmaya, eski zamanlardan farklı İslami hayattan uzak yaşama sahip olacağına, bir çocuk sahibi olmaya, evlenmeye, zenginliğe kırgınlık, küskünlüğe özelikle kalan miras ile zaman geçirilmeye, kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendi üzerine kalması sıkıntılı günlerin yaşanacağına delalet eder. 

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap