.
.

0.69 Taşıt Kredisi Şartları ve Hesaplama

.
.

0.69 Taşıt Kredisi Şartları ve Hesaplama Bankaların son yıllarda araba alımı ile ilgili çeşitli kampanyalar bulunuyor. 0.69 taşıt kredisi bu kapsamda kamu bankalarının ve çeşitli katılım finans kuruluşlarının müşterilere sunduğu hizmetlerdendir. Özellikle sıfır araç alımında uygulanan bu kampanya ile birlikte müşteriler 48 aya kadar vadeli araba satın alabilir.

0.69 taşıt kredisi kampanyası dahilinde belirli araçlar ön plana çıkıyor.  Bu araçlar arasında yerli üretimi yapan firmalardan araç satın alabilirsiniz. Sıfır araç kampanyası dahilinde 0.69 taşıt kredisinden yararlanmak istiyorsanız bankaların şubelerine uğramanız gerekiyor. Şu aşamada internet üzerinden başvuru kabul edilmiyor.

0.69 Taşıt Kredisi Hesaplama 

0.69 Taşıt Kredisi Hesaplama

Sizde 0.69 taşıt kredisi imkanlarından yararlanmak istiyorsanız ve bu konuda hesaplama yapmak istiyorsanız internet kaynaklarını kullanabilirsiniz. 0.69 taşıt kredisi  şartları arasında aracın bedelinin en az yüzde otuzu müşteri tarafından sağlanmalıdır geçiyor. Yani 100 bin TL’ lik bir araba alacaksanız en az 30.000 TL’sini peşin olarak ödemeniz gerekiyor.

Sonuç olarak 0.69 taşıt kredisi imkânlarından yararlanabilmek için en fazla 100 bin TL’ lik kredi çekebiliyorsunuz. 48 aya kadar vade yapılan bu kampanyada müşteriler yararlanabilmek için ticari araçlar ya da binek araçlarına kredi çekebilirler.  Kredi çekim aşamasında bazı belgelerin bankaya gösterilmesi gerekiyor. Kişinin aylık düzenli bir geliri olduğunu gösteren belge ve bunun yanında alınacak aracın faturası da gösterilecek belgeler arasında yer alır.

0.69 Taşıt Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

0.69 taşıt kredisi hangi bankalar olduğu merak ediliyor. Ziraat bankası, Halk Bankası, Vakıfbank, Ziraat Katılım bu kampanya doğrultusunda müşterilerine düşük faizli kredi veriyor. Bu üç devlet bankası ve katılım bankaları ile sizde kolay bir şekilde ticari ya da bireysel araba sahibi olabilirsiniz.

Söz konusu kampanyadan yararlanabilmek için henüz internet siteleri üzerinden başvuru kabul edilmiyor. 0.69 taşıt kredisi başvurusu işlemlerinin şu an için banka şubelerinden gerçekleştirildiğini söyleyebiliriz. İlerleyen aşamada mobil şubeden veya internet bankacılığı üzerinden de başvuruların alınacağı ihtimaller arasındadır.

.

Sizde bu imkanlardan yararlanabilmek aynı zamanda araba sahibi olurken daha düşük tutarla aylık ödeme yapmak istiyorsanız söz konusu banka şubelerine uğrayabilirsiniz. Bankalara uğradığınızda mevcut kredi sicil puanınıza göre kredi alıp almayacağınız size söylenir.  Son zamanlarda ticari olarak işlerin artması nedeniyle birçok işyeri sahibi bu krediden yararlanmak istiyor.

0.69 Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır

0.69 Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

0.69 taşıt kredisi hesaplamayaptıktan sonra taşıt kredisinde başvuru yapabilirsiniz. Taşıt kredisi başvurusu yapabilmek için bankadan şubelerine gitmeniz gerekiyor. Henüz internet bankacılığı üzerinden bu işlemleri yapamıyorsunuz. Fakat çeşitli internet siteleri aracılığı ile taşıt kredilerinin hesaplamak mümkün. Örneğin aylık ne kadar ödeyeceğinizi bilmiyorsanız ve bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorsanız kolay bir şekilde internet sitelerinden hesaplama yapabilirsiniz.

Birçok insanın merak ettiği konuların başında gelen, hangi bankalar bu banklar arasındadır sorusu kamu bankaları olarak cevaplandır. Yukarıda da belirtildiği gibi özel bankalar şu an için bu tür krediler vermiyor. 0.69 taşıt kredisi veren bankalar hangileri  sorusunu cevaplarken kamu bankalarının ve kamu katılım kuruluşlarının sizler için  uygun faizli krediler verdiğini söyleyebiliriz.

0.69 Taşıt Kredisi Hangi Araçlarda Var?

Birçok insan hangi marka araçların bu krediler kapsamı ile satın alındığını bilmek istiyor. 0.69 taşıt kredisi hangi araçlarda geçerli  sorusu bu kapsamda sorulur. Eğer bireysel bir araba alacaksınız Toyota, Renault Mais, Hyundai, Honda ve Fiat marka arabalardan yararlanabilirsiniz. Bu arabalar yerli üretim yapan arabalar olup söz konusu kredilerle bu arabaları satın alabilirsiniz.

0.69 taşıt kredisi hangi araçlarda var sorusu aynı zamanda ticari araçlar için de geçerli. Otokar, Temsan, Karsan gaz model araçlar ticari olarak kredi ile alınabilen araçlar arasındadır. Yine Mercedes, BMW, Ford, Isuzu grubu araçlar ticari kredi ile alınabilir. Gerek binek araç alımı gerekse de ticari araç alımında 0,69 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

0.69 Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir? 

0.69 Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

Söz konusu araçları satın alırken belirli şartlar isteniyor.  Örneğin aracın 100.000 TL’ yi geçmemesi ya da kullandırılacak kredinin 100.000 TL’yi geçmemesi gerekiyor. Siz 130 bin TL’lik bir araç alacaksanız 30.000 TL’sini kendiniz ödemeniz ve 100.000 TL’yi bankadan çekmeniz mümkün.

Bu tür krediler binek araçları ticari araçlar veya motosikletler için olabilir. Motosikletler için yerli üretim yapan firmalardan yardım alabilirsiniz.  Bu arabalar satın alırken, bankalar ve katılım kuruluşları kredi verip vermemekte serbesttir. Sizin mevcut ödemelerinize ve sicilinize bakarak karar verirler.

.

0.69 kredi imkanından yararlanmak için mevcut şartları yerine getirmek ve aynı zamanda yerli üretim yapan firmalardan araba temin etmek gerekir. Kimlik belgesi alınacak aracın faturası ve diğer evraklarla gidebilirsiniz. Bu aşamada bankalar size hayat sigortası kasko trafik sigortası gibi ürünleri sunar. Aynı zamanda binde 5 oranında dosya masrafı ile kredilerden yararlanabilirsiniz.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap