.
.

Rüyada Ses Kısılması Görmek Nedir

.
.

Rüyada ses kısılması görmek rüya sahibinin kısa zamanda kendisini bazı sorunlar içerisinde bulacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin çevresinde tatsızlık çıkarmak isteyen kimseler bulunduğuna da işaret edebilen bu rüyanın anlamı, yaşanacak kötü günlerin yakın olduğudur.
Rüyada sesi kısılan kişi kendisine haset eden ve düşmanlık eden kişilerden bir zarar görür. Eğer rüya sahibi bu zarardan kaçınmayı başarabilirse, iş hayatında başarılı olur. Aksi durumda kişi düşmanlarından gelecek bir saldırı sonucu zarar görebilir.
Bu rüya, rüyayı gören kişi için bir uyarıcı niteliği taşımaktadır. Rüya sahibinin duygusal anlamda kendisini kötü hissettiğine de işaret edebilen bu rüyanın iyi incelenmesi gerekmektedir. Bazı durumlarda bu gibi rüyalar duyguların aşırı baskılanması sonucu görülmektedir.

Rüyada Ses Kısılması Görmek Nedir
Rüyada Ses Kısılması Görmek Nedir


Rüyada Sesinin Kısıldığını Görmek

Bir kimse rüyada sesinin kısıldığı görüyorsa, duygusal anlamda kendisinin bastırılmış olduğu söylenebilir. Rüyanın psikolojik yorumu incelendiğinde kişinin hayatında yeterince söz hakkına sahip olmadığını düşündüğü sonucuna varılmaktadır. Bu rüyaya gerçek hayattan kopukluk, aşırı stres gibi etkenler de eşlik ediyorsa kişinin profesyonel bir destek almasının yararına olabileceği de rüyadan çıkartılan anlamlardandır.
Rüyada ses kısılması gören kişinin çevresinde kötü niyetli pek çok kişi bulunmaktadır. Bu sebeple kişinin dostunu, düşmanını iyi ayırt etmesi gerektiği söylenmektedir. Bu rüya düşmanlardan gelebilecek olan bir saldırıya karşı uyarıcı niteliği de taşıyabilmektedir. Rüyada sesinin kısıldığı görmek, genel anlamda olumsuz anlamlara sahiptir. Rüya yorumcularına göre, kişi çevresindeki insanları iyi seçmelidir.


Rüyada Sesin Kısıldığı İçin Bağıramamak

Rüyanın son derece hayırsız şekillerde yorumlandığı görülmektedir. Rüyada sesin kısıldığı için bağıramamak genellikle yaşanacak olan bir sağlık problemine yahut sıkıntılı günlerin yakın olduğuna işarettir. Kişiyi hayatının stres dolu ve sıkıntılarla bezenmiş bir dönemi beklemektedir.
Genel olarak hayırlara yorulmayan bu rüyanın tabiri yorumcular tarafından olumsuz şekillerde yapılmıştır. Aynı zamanda yorumcular bu rüyaya iş hayatında yaşanacak olumsuzlukların da işaretçisi olduğu anlamını getirmektedir. Her ne şekilde ele alınırsa alınsın rüyada sesin kısıldığı için bağıramamak ve rüyada ses çıkartamamak son derece hayırsız anlamları bulunan bir rüyadır.


Rüyada Çığlık Atarken Sesinin Çıkmaması

Genel olarak rüyada çığlık attığında sesinin çıkmaması durumu, bilimsel olarak uyku felci olarak bilinen, dini olarak da karabasan basması şeklinde tabir edilen olayın gerçekleşmesi ile birlikte olur. Rüyasına çığlık attığını fakat sesinin çıkmadığını gören kişinin büyük bir korku yaşadığı söylenir.
Bazı durumlarda rüya, psikolojik bir yansıma olarak da ele alınmaktadır. Rüyasında çığlık attığını fakat sesinin çıkmadığını gören kişi, gerçek hayatında ne kadar konuşmak isterse istesin kimsenin onu anlamadığını düşünmektedir. Çevresindekilere sesini duyuramadığını ve kendini yalnız hissettiğini söyleyen insanların bu rüyayı sıklıkla gördüğü bilinmektedir. Rüyada çığlık atarken sesinin çıkmaması son derece kötü bir rüyadır ve genellikle kişinin bilinçaltından kaynaklanmaktadır.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap