.
.

Rüyada Nişanlanmak Görmek 

.
.

Rüyada Nişanlanmak görmek; Genellikle kısmetin açıldığına yorumlanır. Rüyanın hayatımızda önemli bir yeri vardır. Hemen hemen hepimiz gördüğümüz birçok rüyadan etkileniriz. Ne anlama geldiğini merak ederiz. Ve hayatımızda gerçekleşen bazı olayları gördüğümüz rüyalara yorumlayabiliriz. Çünkü bazen gördüğümüz rüyalar gerçekten de çıkabiliyor. 

Fakat bunu doğru yorumlamak gerekir. Hepimizin bildiği gibi Hz Yusuf rüyaları yorumlayıp ne anlama geldiğini biliyordu. Bu da bazı rüyaların anlamlı olduğunu göstermektedir. 

Rüyada Nişanlanmak Görmek
Rüyada Nişanlanmak Görmek

Rüyada Kendisinin Nişanlandığını Görmesi Ne Demek Oluyor? 

Rüyada nişanlanmak görmek çoğu zaman nişan düğün söz gibi olayları rüyada görmek bekarlar için kısmetin açıldığına yorumlanır. Rüyada nişanlanmak bazen de uzun süre çabaladığınız bir uğraşın sonuca ulaşmasını tünelin sonundaki ışığın göründüğünü işarettir.  Büyük çabalar sonucunda birçok zorlukların aşılacağını emeklerinin karşılığını alacağına işarettir.

 Rüyada nişanlanmak görmek bekar birisi ise kısmetlerinin olacağına eğer bir ilişkisi var ise de ilişkisinin bir adım öne gideceğine işarettir. Eğer bekar biriyse sözleneceğine zaten sözlü biriyse  nişanlanacağına ki eğer nişanlıysa da evleneceğine delalettir. Eğer evli biri rüyasında nişanlandığını görürse evliliğinin mutlu ve huzurlu olacağına işaret eder. 

Rüyada Tanımadığınız Biriyle Nişanlandığınızı Görmek Ne Demek? 

Rüyada nişanlanmak görmek; Rüyanızda tanımadığınız biriyle nişanlandığını görmek pek yakında bir kısmeti olacağına ve nişanlanacağına işarettir. Ve bu nişan sonucunda da evlenip mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına delalet etmektedir. Rüyada yabancı biriyle nişanlanmakgören kimse kısa zamanda mutlu olacağı haberler almasına ve malının artmasına işaret etmektedir. Birçok tabirci rüyada yabancı biriyle nişanlandığını gören kişi istediği ve gerçekleşmesini beklediği bir şey varsa gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. 

Rüyada Nişan Törenine Katılmak Ne Anlama Gelir?  

Rüyada nişan törenine katıldığını görmek özlediğimiz bir kimse ile tekrardan yakınlaşma isteği arzusunda olacağınıza delalettir. Ayrıca daha önce yakın bir ilişki bir izin olduğu bir kimse ile tekrardan barışmak isteği bir gönül ilişkisi ise tekrar birleşmek ve nişanlanmak isteğinde olduğunuzu gösterir. Eğer evliyseniz eşiniz ile daha derin ilişkiler yaşayacağınız anlamına geliyor. Ayrıca rüyada nişan törenine katılmak rahata, huzura, sevince mutluluğa delalettir. 

Rüyada Nişan Törenine Katılmak Ne Anlama Gelir?  
Rüyada Nişan Törenine Katılmak Ne Anlama Gelir?  

Rüyada Başkasının Nişanlandığını Görmek Ne Anlama Gelir? 

.

Rüyada başka birinin nişanlandığını görmek eğer bekar biri ise evleneceğine işarettir. Eğer evli bir başka birinin nişanlandığını görmesi  kötü bir haberin geleceğine ya da maddi veya manevi zor bir duruma düşeceğine işarettir. Bununla birlikte rüyada başkasının nişanlandığını görürse bir kimse yakın çevresindeki arkadaşlar veya dostlarla daha da samimi bir ilişki olacağına işarettir. 

Rüyada Nişanlını Görmek Ne Demek?

İnsanın nişanlısına rüyasında görmesi bolluğa bereketim delalettir. Düzgün artacağına mutlu günlerin çok yakın olduğuna ve güzel haberlerini alınacağını anlamına gelir. Ayrıca nişanlısı uzakta olan bir kimsenin rüyasında nişanlısını görmesi yakın zamanda kavuşacakları anlamına da gelmektedir.

Rüyada Nişanın Bozulmasını Görmek Ne Demek?

Rüyada nişanının bozulduğunu görmek pek de hayra alamet olmadığı söylenmektedir. Bir ilişkiniz varsa nişanlı veya evli iseniz de eşiniz veya nişanlınızla herhangi bir konuda anlaşmazlık çıkabilir. Hayatınızda kimse yoksa eskiden yaşadığınız bir ilişki ile ilgili sorunların gün yüzüne tekrar çıkabilir. 

Bir kişi rüyasında nişan attığını görürse  iş hayatında bazı sorunların yaşanacağına ve iş yaşantısında yaptığı işlerde büyük bir mal kaybı yaşayacağına işaret olabilir. Ya da mal mülk sahibi biriyse malını mülkünü kaybedeceğini de delalettir. Rüyayı gören kişi için pek hayırlı yorumlanmaktadır.

Rüyada Nişan Alışverişine Çıktığını Görmek Ne Demek?

Rüyanızda nişan alışverişine çıktığını görmek aniden elden çıkacak bir paraya mala veya mülke işarettir. Rüyayı gören kişinin sıkıntıya düşeceği ile birlikte son zamanlarda yaptığı planlarda sıkıntıya düşeceği işaret olabilir. Bekar birisi adına nişan alışverişi yapıp nişan hazırlığı yapmak bir yere para gideceği ve ya alışveriş yapıp bir paranın harcanacağına işarettir. 

Rüyada Nişan Kıyafeti Giydiğini Görmek Ne Demek? 

Rüyanızda nişan elbisesi giydiğinizi gördüğünüzde mutluluğun habercisi olabilir.  Rüyayı gören kişinin mutlu olacağı sevineceği bir haber alacağının da habercisi olabilir. Başka bir yoruma göre ise bu rüyayı gören kişinin tüm hayatının değişeceğine ve iyi yönde veya kötü yönde değişeceği rüyayı gören kişinin hareketlerine bağlı olacağı söylenmektedir. 

Başka bir yoruma göre ise hayatında yaşadığı maddi manevi sorunların gidereceğini feraha ulaşacağına işaret ettiği söylenmektedir. Yani genel anlamda rüyada nişan elbisesi giydiğini görmek hayra yorumlanır. 

Rüyada Eski Nişanlınızla Tekrar Nişanlandığını Görmek Ne Demektir?

.

Rüyanızda eski sevgiliniz ve ya nişanlınızla tekrar nişanlandığını görmek biten bir ilişkinin tekrar başlayacağına ve karşı tarafın sizi hala unutamadığına barışmak için bazı adımlar atacağı anlamına gelmektedir. Bir başka yoruma göre ise rüya sahibinin içinde bulunduğu çıkmazlardan kurtulacağına ferah ulaşacağını ve işlerinin yolunda gideceğine işaret eder. Yani rüya sahibi için olumlu şeyler olacağını ve rüyayı gören kişi için hayırlı bir anlam taşımaktadır. 

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap