.
.

Rüyada meme görmek ne anlama gelir

.

Meme

.


Rüyada meme görmek kişinin eşine ya da kızına yorulur. Güzel bir şekilde görmek bu kişilerdeki güzelliklere, çirkin görmek ise eş veya kızındaki çirkinliklere delalettir. İki memesinden de süt geldiğini görmek bekârlar için evlilik, evliler içinde zenginliğe işarettir. Bir erkeğin rüyasında memesinin kadın memesi gibi olduğunu görmesi halinde malına mal katacaktır. Bir kadının sütünün kesildiğini görmesi gam ve kader demektir. Rüyada görülen bir kadın memesi kız çocuğu olacağının işaretidir. Bekâr bir kimse için ise dünya evine girmeyi müjdeler. Rüyasında iki memesinin de düştüğünü gören kimsenin çocuklarını kaybedeceğiyle yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin çocuğu yoksa eğer fakirlik ve yoksulluk çekeceğine delalettir. Bir kimse memelerinden akan sütü birisine emzirdiğini görürse hapse girer.

Rüyada meme görmek ne anlama gelir
Rüyada meme görmek ne anlama gelir

Rüyada Meme Görmek

Rüyada meme görmek bekar kişiler için evliliğe delalet etmektedir. Yaşlı kişiler için ise meme görmek sağlıklı bir hayat sürmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin hayatından mutsuzluklar, üzüntüler tamamen yok olur. Rüyayı gören bir kız çocuğuysa uzun bir yaşama yorumlanır. Rüyayı gören kişiler için de bu rüya büyümeye alamet ediyor.

Rüyada Kadın Memesi Görmek

Rüyada kadın memesi görmek kişinin bir kız evladı olacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya hayra alamet eder. Bekar erkekler rüyasında kadın memesi görürse yakın bir zaman içerisinde evleneceklerine bu rüya işaret eder. Rüyada kadın memesi gören kişinin hayırlı bir eş sahibi olacağına, helal kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Erkek Memesi Görmek

Rüyada erkek memesi görmek erkek çocuğa yorumlanır. Evli bir kişiyseniz yakın bir zamanda erkek çocuk sahibi olacağınıza delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin aynı zamanda doğacak olan çocuğu hayırlı bir evlat olarak anne babasına saygılı biri olacaktır. Rüyayı gören kişi devletine, vatanına ve milletine hayırlı erkek evlatlar doğuracaktır.

Rüyada Kadın Memesinden Kılları Temizlemek Görmek

Rüyada kadın memesinden kılları temizleme görmek hayra yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi yakın bir zaman içerisinde çok sıkıntılar yaşadığı konulardan kurtularak ferahlığa erişecektir. Böylelikle kişi gelecek yıllarını sağlıklı ve huzurlu bir şekilde geçirerek, güzel bir hayata kavuşmuş olacaktır

Rüyada Sarkık Meme Görmek

Rüyada sarkık meme görmek mal kaybına yorumlanır. Çok sarkan bir meme genellikle kişinin yakın bir zamanda bir yatırım yapacağına ve bu yatırımdan çok ciddi zararlar elde edeceğine alamet eder. Bu rüyayı gören kişiyi yakın bir zaman dilimi içerisinde huzursuzluklar ve kederli günler beklemektedir. Rüya sahibi bugünlerden kolay bir şekilde kurtulmak istiyorsa sabır ve tevekkül içerisinde olmalıdır.

Rüyada Memeden Süt Aktığını Görmek

.

Rüyada memeden süt aktığını görmek berekete ve zenginliğe yorumlanır. Bu rüya sahibi gelecekte maddi huzura kavuşarak, mülk sahibi olacaktır. Rüyada görülen memeden akan süt temizliğe ve saflığa yorumlanır. Rüya sahibi hayatını dini işlere yönlendirerek Allah yolunda hayırlı işler yapacaktır.

Rüyada Kıllı Meme Görmek

Rüyada kıllı meme görmek olumsuzluklara, kedere ve sıkıntılara işaret eder. Rüyada görülen kıl genel manada maddi kayıpları işaret etmekle beraber kıl temizlemek zenginliğe işaret eder. O yüzden rüyanın tam olarak nasıl görüldüğü rüya yorumu açısından oldukça önemlidir. Rüyada çok kıllı bir meme gördüyseniz günahlarınızın çok fazla artığına ve tövbe kapısına yönelmeniz anlamlarına gelir.

Rüyada Temiz Bir Meme Görmek

Rüyada temiz bir meme görmek zenginliğe, mal, mülk sahibi olmaya delalet eder. Rüyada tertemiz kıldan arındırılmış bir meme gören kişinin hayatı tertemiz bir şekilde olur. Bu rüyayı gören kişinin hayatında maddi yükümlülükler yer almaz, rüya sahibi huzurlu bir hayat yaşar.

Rüyada Kirli Meme Görmek

Rüyada kirli meme görmek olumsuz gelişmelere yorumlanmaktır. Bu rüyayı gören kişinin hayatında olumsuz gelişmeler vuku bularak kişinin hayatı kaos içerisine girer. Kirli meme görmek rüya sahibinin haram yollara yönelmesine de sebep olmaktadır. Rüya sahibi haram kazançlarla kendisini daha çok bataklığa sürükler. Rüyada görülen kirli meme zinaya da yorumlanabilir.

Rüyada Memeden Bol Süt Aktığını Görmek

Rüyada memeden bol süt aktığını görmek rızka yorumlanır. Kişi rızk sahibi, servet sahibi olacağına rüya yorumlanmaktadır. Rüyada görülen süt temizliğe yorumlanır, rüyada memeden süt aktığını gören kişi helal kazanca ulaşır. Bu helal kazanç o kadar yüksek boyutlarda olur ki, kişinin malı ve serveti herkesçe konuşulacak boyutlara ulaşır.

Rüyada Memeden Süt İçtiğini Görmek

Rüyada memeden süt içtiğini görmek helal kazanç sahibi olarak servetini büyütür. Rüyada memeden akan sütü içen kişiyi parlak bir gelecek bekler. Böylelikle kişi çok güzel bir geleceğe kavuşur. Rüyada memeden akan sütü içtiğini gören kişi temiz bir hayat yaşar. Kişinin hayatında bolluk ve bereket hiçbir zaman eksik olmaz. Kişi her daim bolluktan ve bereketten eksiz olmaz.

Bu rüyayı gören kişi çevresinde hayırlı bir kişi olarak yorumlanır. Rüya sahibi çevresinde sevilen, itibar gören, saygılı bir kişi olarak her daim yorumlanmaktadır. Rüyada görülen memeden süt içmek mal mülk sahibi olmaya da işaret eder.

Rüyada Memeden Kirli Süt Aktığını Görmek

.

Rüyada memeden kirli süt aktığını görmek kişinin helal olmayan yollara yöneldiğine işaret eder. Kişi helal olmayan yollardan kazançlarla hem kendisini hem de hane halkını harama yönlendirir. Böylelikle kişi Allah katında müşrik olarak adlandırılır. Rüyada memeden kirli süt aktığını gören kişi mutlaka hiç vakit kaybetmeden tövbe kapısına yönelmesi gerekmektedir. Tövbe kapısı bu kişi için her daim açıktır.

Kişi tövbe kapısına yönelmeyerek sürekli olarak haram yollara başvurduğu sürece Allah tarafından muhakkak cezalandırılacaktır. Rüyada memeden kirli süt aktığını gören kişinin hayatında olumsuzluk vuku bulur. Bu olumsuzlukların başında da hastalıklar kişinin peşine bırakmaz. Kişi çok ciddi hastalıklarla karşılaşarak hayatı içinden çıkılamaz kötü bir hale dönüşür.

Bu rüyayı gören kişi ailesinde sevilmeyen, iffet sahibi, kötü bir evlat olarak adlandırılır. Arkasında sürekli olarak konuşulan ve eleştirilen bir kişi olarak bilinmektedir. Rüya sahibinin annesinin ve babasının helalliğini mutlaka alması gerekir, aksi durumda tövbe kapısı onun için kapalı olacaktır.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap