.
.

Rüyada dövme görmek ne anlama gelir

.

DÖVME

.


Rüyada dövmeniz olduğunu görmeniz ya da başka birinin dövmesini görmek belli bir süre için hayırlı olayların içinde bulanacağınız anlamına gelmektedir.
Rüyasında vücudunda dövme olduğunu gören kişi, uzun uğraşlar sonucu para alır. Dövmenin rengine dikkat edilmelidir.

Rüyada dövme görmek ne anlama gelir
Rüyada dövme görmek ne anlama gelir

Rüyada Dövme Görmek

Rüyada dövme görmek, genellikle uzun ömür, hastalıktan kurtulma, doğru yolu bulma olarak yorumlanır. Öte yandan rüyada dövme görmek daha çok kadın ve çocuk olarak yorumlanır. Güzel ahlaklı olarak anılan bu kadının, oturabilen, konuşabilen ve bu kızla ilişkiye girmek üzere olan bir kız olduğunun göstergesi olarak kabul edilmektedir. Rüyada dövme görmek maddi ve manevi zenginliğe işaret eder. Zengin bir kalp, artan mutluluk, geniş aile üyeleri, itaatkâr çocuklar, artan gelir, finans ve çalışma anlamına gelir. Genel olarak rüyada dövme görmek, iyiye alamet olarak yorumlanır.

Rüyada yorumuna göre, genellikle iyiye alamet olarak yorumlanır ve görülen kürkün rengine göre farklı anlamlara gelebilir. Örneğin rüyada siyah dövme, haramın kısmetine ve faydalarına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi iş yerinde engellerle karşılaşmış ve bazı sıkıntılarla karşılaşmıştır. Tam ibadette, bir kadından gelirde, iyi mallarda ve parada ilerlemenin bir işaretidir.

Rüyada Dövme Yaptırdığını Görmek

Rüyada dövme yaptırdığını görmek bu şekilde olumlu kabul edilir ve rüyayı gören kişinin itibar ve şöhret kazanacağına ve asil insanlarla birlikte güzel bir hayat yaşayacağına delalettir. Bazı âlimlere göre rüyada dövme yaptırdığını görmek, yönetici, mevki, mevki sahibi ve herkes tarafından sevilen bir lider olarak yorumlanır. Bu rüya bazen gören kişinin sıkıntılardan arınmış, rahatlamış hissedeceği mutlu günlere işaret eder.

Rüyada dövme yaptırdığını görmek, yorumcular tarafından kötü bir alamet olarak kabul edilir. Ancak bu olayların çok ciddi olaylar olmadığı iddia ediliyor. Rüyayı gören kişinin nazar değeceğine ve işlerinin ters gideceğine işaret olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yaşayacağı karamsarlığa bir işaret olduğu ve en ufak bir olayın bile o kişi üzerinde büyük etki bırakabileceği söylenir.

Rüyayı gören kişi yeni bir işe başladığını veya yeni bir işe başlamak üzere olduğunu görürse, bu rüya onun çevresinde kıskanç bir kadının varlığına dikkat çektiğine, bu ticaret okulu ve bir düşmanlığın birlikte yaşaması gerektiğine alamet olarak yorumlanır.  

Rüyada Koluna Dövme Yaptırdığını Görmek

.

Rüyada koluna dövme yaptırdığını görmek, rüyada dövme görmek bu rüyayı gören kişinin hayatını ve makamını kıskandığına ve kendisine zehirli gözlerle bakan kişiye gizliden gizliye düşman olduğuna delalettir. Bu nedenle bu rüya görenlerin dikkatini çeker, etrafındakilere dikkat etmeli ve sırrını herkese açıklamamaya dikkat etmelisin. Bu uyarıları dikkate alan rüya sahibinin bu kurulan tuzaklardan güvenle çıktıkları ve onları itibarsızlaştırmamak için her türlü tedbiri aldıkları söylenir.

Rüya yorumuna göre bolluk ve berekete işaret eder. Rüyada koluna dövme yaptırdığını görmek başarıya işaret ettiği söylenir. Bu rüyayı gören kişinin hayatı boyunca sürecek başarılar elde edeceğine ve iyi talihin her zaman yanında olacağına delalet eder. Bu rüya aynı zamanda sıkıntıların ve varsa çileli günlerin biteceğine, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine de işaret olarak kabul edilmiştir. Başka bir yoruma göre ise bu rüyanın, itaat edenlere ve buna lâyık olanlara alamet olduğu söylenir.

Rüyada Renkli Dövme Yaptırmak

Rüyada renkli dövme yaptırmak, rüyada dövme görmek Bu rüya, görücünün meslek hayatında sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatında bazı dönemeçlerle karşılaşacağına işaret eder. Bu onun aynı anda içinde bulunduğu durumdan çıkmak için çok fazla çalışma ve araştırma yapacağını ve bu çalışmayı hem yöneticisine hem de yapması gereken kişilere sunarak haklı olduğunu ispatlayacağını gösterir. İçine düştüğü çıkmazdan kurtulacağını ve kendine olan güvenini tazeleyeceği anlamına gelir


Rüyada Hayvan Dövmesi Yaptırmak

Rüyada hayvan dövmesi yaptırmak, rüyada dövme görmek kişi için hayırlı ve uğurlu bir alâmettir. Hayvan dövmesi genellikle paranın ve helal mülkiyetin bir işaretidir. Rüyada hayvan dövmesi yaptırmak, yani sırt çevirmeye delalettir. Dövme görmek ayrıca mülk edinme, miras, beklenmedik bir yerden para kazanma ile ilgilidir.

Bazen bu rüya kadınlara işaret eder. Rüyada hayvan dövmesi yaptırmak kimse bekâr ise evlenir veya nişanlanır. Rüya sahibi bir kadına âşık olur ve onun peşine düşer.  Farklı bir rüya tabirine göre, sıkıntılı bir durumla karşılaşacağınıza işarettir.

Rüyayı gören kişinin özellikle diyetiyle ilgili bazı olumsuz durumlarla karşılaşabileceğine işarettir. Hem maddi hem de sağlığınız açısından can sıkıcı gerçeklerle yüzleşmek sizi psikolojik olarak kötü bir süreçten geçirecektir.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap