.
.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

.
.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları İlk okuldan başlayarak belli bir meslek sahibi olana kadar öğretmenler devamlı hayatımızın içinde olmaktadır. Onlara olan hayranlığımız ve saygımız oldukça farklıdır. Sanıyoruz ki çoğu kişilerin aklında yıllar önce onu okutan öğretmenlerinin ismi de bulunmaktadır.

Böyle kutsal bir mesleğe kendilerini adamış olan öğretmenlerimizin doğum günlerinde onlar için hazırlanmış olan Güzel sözler bularak kendilerini onurlandırabiliriz. Okuyunca mutlu olacakları ve yüzünde bir tebessüm oluşacak olan mesajlar sizin için hazırlanmıştır.

Bu mesajları öğretmeninize özel olarak gönderebileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız da mümkündür. Öğretmeninizle çekilmiş bir fotoğrafın altında da oldukça güzel bir görüntü oluşturmaktadır. Öğretmene doğum günü mesajları içerisinde ona uygun olanı seçebilirsiniz. Sevgi ve saygı içeren mesajların yanı sıra esprili mesajlarla da karşılaşacaksınız. O yüzden onun kişiliğe uygun olanı paylaşmanız daha hoş olacaktır. Öğretmenlerimizin özel günleri arasında bulunan öğretmenler günü ve doğum günü kutlamalarınızı yapmanız büyük bir inceliktir. Hatta mezun olsanız bile onun doğum gününü unutmayarak her yıl kutlama nezaketinde bulunmanız da güzel bir davranıştır. Öğretmeninize hangi mesaj uygun birlikte bakalım mı?

Öğretmene Doğum Günü Mesajları
Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Editörün Seçimi En Anlamlı Öğretmene Doğum Günü Mesajları

 1. Sevgili Öğretmenim, doğum günün kutlu olsun! Size minnettarım, çünkü sizin sayenizde hayatımda büyük bir etki yarattınız. İyi ki doğdunuz ve iyi ki benim öğretmenimsiniz!
 2. Öğretmenim, bugün sizin doğum gününüz ve sizinle birlikte bu özel günü kutlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sizin sabrınız, bilgeliğiniz ve öğrencilerinizi sevgiyle yönlendirmeniz beni her zaman etkilemiştir.
 3. Doğum gününüz kutlu olsun, sevgili öğretmenim! Size olan minnettarlığımı ve saygımı ifade etmek için kelimeler yetersiz kalır. Siz benim hayatıma yön veren bir ışık oldunuz.
 4. Sizinle geçirdiğim her an, bana değerli bilgiler ve hayat dersleri kazandırdı. Doğum gününüzde size teşekkür etmek ve size sevgi dolu dileklerimi iletmek istiyorum.
 5. Sevgili Öğretmenim, bugün sizin doğum gününüz ve bu özel günü kutlamak için buradayım. Sizin gibi harika bir öğretmene sahip olduğum için çok şanslıyım. İyi ki varsınız!
 6. Öğretmenim, sizinle geçirdiğim her anı takdir ediyorum. Sizin bilginiz, rehberliğiniz ve desteğiniz benim için çok değerlidir. Doğum gününüz kutlu olsun, size mutluluk ve başarılar diliyorum.
 7. Siz benim için sadece bir öğretmen değilsiniz, aynı zamanda bir ilham kaynağısınız. Sizin etkileyici öğretim tarzınız ve sevgi dolu tutumunuz beni her zaman motive etmiştir. Doğum gününüzde size minnettarlığımı sunmak istiyorum.
 8. Sevgili Öğretmenim, doğum gününüz vesilesiyle size en içten dileklerimi iletmek istiyorum. Sizin bilge rehberliğiniz ve sınıfımıza kattığınız değerler için size minnettarım. Nice mutlu yıllara!
 9. Sizinle tanışmak ve sizinle birlikte öğrenmek büyük bir ayrıcalık. Sizin doğum gününüzde size en iyi dileklerimi sunuyor, sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir yaşam diliyorum.
 10. Sevgili Öğretmenim, sizin adanmışlığınız ve öğrencilerinizi motive etme yeteneğiniz beni her zaman etkilemiştir. Doğum gününüzde size minnettarlığımı ve sevgimi ifade etmek istiyorum. İyi ki varsınız!

Bu öğretmene doğum günü mesajları, öğretmeninize olan sevgi ve saygınızı ifade etmek için kullanabileceğiniz cümlelerdir. Kendi duygularınıza ve öğretmeninizin kişiliğine göre sözleri özelleştirebilir ve ona unutulmaz bir doğum günü hediye edebilirsiniz.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

 • Öğretmenim, nice mutlu, huzurlu, neşeli yaşlara.
 • Dünyada açan en güzel çiçeksin öğretmenim. Doğum günün kutlu olsun.
 • Canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere.
 • Ömrünüz uzun verdiğiniz notlar bol osun, öğretmenim doğum gününüz kutlu olsun.
 • Sayın hocam doğum günün kutlu olsun performansıma 85 verirseniz geçiyorum.
 • Benim hayatımda önemli yere sahip olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım.
 • Üzerimde büyük emeği bulunan canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.
 • Yarınlarınız huzurlu, ömrünüz uzun, verdiğiniz notlar bol olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.
 • Özlem ve hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle nice yıllara öğretmenim.

Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Yarınlarınız mutluluk ve sevinçle dolsun, hayal ettiğiniz ne varsa gerçek olsun. Canım öğretmenim, doğum gününüz kutlu olsun.

.

Siz sevgiyi ve saygıyı en çok hak edensiniz. Bu yüzden en büyük mutluluklara ulaşmasınız dilediğim biricik öğretmenimsiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Allah’tan dileğim bugün sizin için hayırlı olan dilediğiniz bütün dilekleriniz gerçek olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Hayatıma anlamlı dokunuşlarınız için, bıraktığınız güzel izler için size minnettarım. Dilerim her şey gönlünüzce olur. Doğum gününüz kutlu olsun.

Bu özel gününüzde sağlık, başarı ve mutluluk her zaman sizinle olsun. Allah ömrünüzü hayırlı kılsın. Doğum gününüz kutlu olsun.

Bizleri çocuğu kadar çok seven, hatalarımızı gerektiğinde görmezden gelen, her zaman iyiliğimizi düşünen çok değerli öğretmenim. İyi ki varsınız.

Özel günlerde özel insanların hatırlanacağını bana siz öğrettiniz öğretmenim. Bu özel gününüz kutlu olsun. Nice yıllara.

Yaşınızın 3 katı kadar puanlar veresiniz, her zaman derslere geç kalasınız, canım öğretmenim ömür boyu mutlu olasınız. Doğum gününüz kutlu olsun.

.

Sen bize okumayı, yazmayı hayatı öğrettin, sen bize zorluklara karşı göğüs germeyi öğrettin. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

Öğretmenim öğretmenim bu gün tuttuğunuz tüm dilekleriniz gerçek olsun, ömrünüzü mutlu ve huzurlu olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Hocam biz seni çok seviyoruz ama notunu daha çok seviyoruz. Notun bol ömrün uzun olsun. Doğum günün kutlu olsun. 

Beni her zaman doğru yola sevk ederek bugünlere gelmemi sağladınız. Sizin yönlendirmeleriniz ve her zaman sırtımda hissettiğim desteğiniz olmasa her şey çok daha.

Dünyanın en kutsal mesleği öğretmenliği, dünyanın en temiz duygularıyla icra eden değerli öğretmenime sevgilerle. Doğum gününüz kutlu olsun.

Şefkat dolu yüreğiniz, her zaman destekleyen sözleriniz, hiçbir karşılık beklemeden verdiğiniz sevginiz için binlerce kez teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum. İyi ki doğdunuz.

Bizleri çocuğu gibi seven, hatalarımızı görmezden gelen, bizleri her zaman düşünen canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

.

Dediler bu gün öğretmenin doğum günü hediye alalım ona nasıl bir hediye alabiliriz ki, ona aldığımız pırlanta bile basit kalır. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

Sevgilerin en güzeli, saygıların en masumu sizin olsun, yaşamınız mutluluk, sevinç dolsun. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Siz bizlere derste öğretmen, teneffüste arkadaş, öğle aralarında sırdaş oldunuz, siz bizim için unutulmaz bir arkadaş oldunuz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Öğretirken kendini sevdirirken, sevdirirken hayatı öğreten, bizlerin yol göstericisi olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım. Nice mutlu yıllara.

Hayatımızda bazı özel günler vardır. Bu özel günlerde özel olan insanlar hatırlanır. Öğretmenim siz benim için bu dünyadaki en özel insansınız. Doğum gününüzü kutluyorum.

Hocam bir kere beni çok fena dövmüştün bende olsun hocanın vurduğu yerde gül biter demiştim ama bitmedi eliniz çok çorakmış. Doğum gününüz kutlu olsun hocam.

Allah sizi Matematik problemlerinin, sayıların eşitsizliğinin, belirsiz denklemlerin mutsuzluğundan uzak etsin. Yarınlarınız gönlünüzden geçtiği kadar güzel geçsin. İyi ki doğdunuz.

.

Bana bir çiçek çiz dediğinde seni çizmek istemiştim öğretmenim. Çünkü benim en narin, en güzel kokan çiçeğim sendin. Öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

İnsanlar geçmişte yaşadıkları çoğu şeyi unuturlar ama öğretmenlerinin hiçbirini unutmazlar. Çünkü onlar unutulacak insanlar değillerdir. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Yarın hayallerinize yaklaşmak için büyük bir adım atmanız ve emeklerinizin karşılığını her zaman almanız dileğiyle. Hak ettiğiniz mutluluğa ulaşacağınıza inancım sonsuz. İyi ki doğdunuz.

Ders anlatışınız kadar akıcı ve güzel bir hayatınız olsun, not veren kaleminizin mürekkebi bol olsun, notlar bol bol olsun. Canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Siz bana sadece okumayı, yazmayı değil; hayattaki her zorluğa göğüs germeyi her zaman mücadele etmeyi ve ne olursa olsun pes etmeden yaşamayı öğrettiniz. Benim için çok değerlisiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Size dünyadaki en değerli hediyeyi vermek isterdim ama hiçbiri sizin karşılıksız emeklerinizi, o yüce sevginizi ve değerli fedakarlıklarınızı karşılayamaz. Doğum gününüzü kutlar, ellerinizden öperim.

.

Bu mesaj dünyanın en fedakar, en değerli ve en güzel öğretmeninin doğum günü için gönderilmiştir. Ne yapsa hakkınızı ödeyemeyecek bu öğrenciniz size güzel, başarılı ve huzurlu, her zaman yaşam dolu yarınlar diler, ellerinizden öper.

Beni her zaman iyiye, doğruya yönelten ve hatalarımda bile yanımda olan canım öğretmenim. Sevdiklerinizle nice güzel yaşlar görmenizi diler, ellerinizden öperim. Doğum gününüz kutlu olsun.

Bizlerin başarısı için sürekli çalışan, çabalayan ve bizler başarınca mutlu olan öğretmenim bu gün senin en mutlu günün olsun. Bundan sonraki her günün en mutlu gününden daha mutlu olsun. Yeni yaşın kutlu olsun.

Mutluluğunuz kar taneleri kadar çok, dertleriniz göz açıp kapanıncaya kadar geçmiş olsun. Öğretmenim doğum kutlu olsun.  Öğretmene doğum günü mesajları konulu yazıyı okumaktasınız.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap