.
.

Kripto Para ile Geleceğimiz!

.
.

Hepimizin aklına şu soru gelebilir: neden kripto para ticareti yapayım? Para kazanacağımı ya da paramı kaybetmeyeceğimi nerden bilebilirim? İşte bu sorunun cevabı olarak tekrar CryptoRobo’ya çevirmeliyiz gözlerimizi.

Crypto robo, hem tecrübeli hem de yeni yatırımcılar için en iyi seçenektir diyebiliriz. Yazılım arayüzü ile herhangi bir sorun yaşamayacaksınız ve bu da sizin gezinti sürecinizi kolaylaştıracak. Çeşitli özelleştirme fırsatları sayesinde tecrübeli yatırımcılar yazılıma ve genel ticaret etkinliklerine uyguladıkları strateji üzerinde kontrol sahibi olur. Crypto robo yazılımı gün içerisinde sürekli olarak para ticareti yaptığı için yatırımcılar en fazla kârı kazanır.

Crypto Robo’nun diğer yazılımlardan daha farklı olduğunu ve neden gelecek vaad eden bir yazılım olduğunu anlatacağız.

Yazılımımız diğer yazılımlardan farklı olduğunu gösterelim:

İlk olarak Crypto robo, siparişlerin gerçek zamanlı olarak uygulandığından emin olmak için VPS (Sanal Özel Sunucu) teknolojisini kullanır. Dolayısıyla yatırımcılarımızın bilgisayarlarının çökmeleri ya da internet yavaşlığı gibi sıkıntılı durumlarında bunu sıkıntı yapmalarına gerek yoktur.

Aynı zamanda zaman sıçraması özelliği sayesinde Crypto robo’nun piyasada saniye avantajı vardır. Bu da tabi ki yazılımın kârlı olmasını ve ticaret risklerinin düşük olmasını sağlar.

.

Bitmedi tabi ki… Bazı yatırımcılar hiçbir ticaret kararını alamama konusunda stres duyarlar. Fakat Crypto robo yatırımcıların varlıklar, ticaret zamanları, risk yönetim planları gibi çeşitli ticaret parametrelerini düzenleyip özelleştirmesine izin verir ve her bir yatırımcıya ticaret faaliyetleri üzerinde mutlak kontrolü verir.

Ve aynı zamanda Crypto robo tam otomatiktir. Sadece ticaret parametrelerini ayarlamanız gerekir (günde 20 dakikadan az sürer), daha sonra arkanıza yaslanıp yazılımın ticaret işlevlerini gerçekleştirmesini ve sizin için otomatik olarak para üretmesini izleyebilir, keyfinize bakabilirsiniz…

Kripto Para konusunda neden endişe yaşanıyor?

            Kripto eleştirmenlerinin kripto para birimini ve bunun gerektirdiği her şeyi reddetmek için bu kadar hızlı olmasının bazı temel nedenlerini tartışalım.

Eleştirmenlerin kripto para birimini reddetmesinin en popüler nedenlerinden biri, ona bağlı herhangi bir gerçek değeri olmadığı fikridir. Örneğin; Bitcoin’in bir gün değer olarak altının yerini alabileceğine inanan birçok insan olsa da, diğerleri onun gerçek bir değeri olmadığına ve sonunda çok az ya da sıfır değerinde olacağına inanıyor. Ancak aynı şey altın ve fiat gibi diğer para birimleri için de söylenebilir.

Bu nedenle, birisi dijital varlıkların doğası gereği “değersiz” olduğunu ve fazla gerçek değer biriktiremeyeceğini iddia ettiğinde, onlara aynı şeyin tercih edebilecekleri herhangi bir kağıt para birimi için söylenebileceğini hatırlatabilirsiniz.

Kriptoya güvenmemenin en büyük nedenlerinden biri de, insanların varlıklarını çalınma riskiyle karşı karşıya bırakabilecek güvenlik sorunlarından kaynaklanmaktadır. Aslında, bilgisayar korsanları ve dijital güvenlikle ilgili mevcut anlatı göz önüne alındığında, buna inandığı için birini suçlayamayız.

.

Son kripto haberlerini ve manşetlerini takip ediyorsanız, muhtemelen son hack’leri ve çalınan paraları detaylandıran birçok hikayeden birini görmüşsünüzdür. Nakit ve elektronik para da hırsızlığa tabidir, ancak nakit işlemlerde özel bir anahtara gerek yoktur ve elektronik nakit işlemler için anahtarlar çok daha az önemlidir. Bizi koruyan birden çok güvenlik katmanı vardır. Yalnızca nakit ve elektronik nakit ödeme kullanan kişiler varlıklarını güvende tutmak için temel önlemleri alırlarsa emin ellerdedirler.

Ne yazık ki, dijital varlıklarını bir borsada veya çevrimiçi cüzdanda saklamanın ne kadar riskli olduğunu anlayamayan biri, aslında hacklerin veya çalınan kimliklerin kurbanı olabilir. Tüm anahtarlarınızı takip etmek, daha yaşlı bir yatırımcının deneyimi olmayabilir ve bu da kripto paralarını bir borsanın elinde tutma konusunda kendilerini güvensiz hissetmelerine neden olur.

İnsanların çoğunun kriptoya uzak olmasının bir sebebi de bu işi karmaşık bulması ve anlamamasıdır. Yatırım yapmak için çok parası olmayan bir yetişkinseniz, muhtemelen nispeten yeni bir yatırım yolu izlemeyeceksiniz. Kabul edelim, sınırlı paranızı hiçbir şey kanıtlamamış bir alana koyma riskini almak şöyle dursun, tamamen yeni bir varlık sınıfı hakkında bilgi edinmek için ne zamanınız ne de arzunuz olurdu.

Öte yandan, kripto para birimine güvenmek istemeyen biriyle karşılaşırsanız, bunun nedeni kesinlikle nasıl çalıştığını bilmemeleridir, bu tamamen onların suçu değildir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, kripto para birimi genel olarak maruz kalması açısından hala nispeten yeni, bu nedenle insanların bunu duymamış olması mantıklı. Tabii ki, blockchain ve kripto para popülerlik kazanmaya devam ettikçe, giderek artan sayıda genç insan tam olarak dahil olmak için gereken bu değerli deneyimi yakında kazanacak. Şu anki büyüme hızıyla, kripto para birimini ve blok zincirini tamamen meşrulaştırıp kullanıldığını görmemiz an meselesi. Hemen Keşfet!

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap