.
.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Kartı Veren Bankalar 2023

.
.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Kartı Veren Bankalar 2023 Kredi kartı kullanımı her geçen gün artmaktadır. Alışveriş yapabilmeyi daha kolay hale getiren kredi kartları, günümüzde genç yaşlı herkes tarafından kullanılmaktadır. Ancak kredi notu düşük olan vatandaşlar, kredi kartı başvurusu yaparken zorluk çekmektedir. Zira kredi notu düşüklüğü bankalara güven vermediği için kart çıkartmak bir hayli zor olabilmektedir. Kredi notu düşük olup kredi kartı kullanmak isteyen vatandaşlar, kredi notu düşüklere kredi kartı veren bankalar 2023 araştırması yapmaktadır.

Kredi notunuzun düşük olması, bankaların sizinle çalışmak istemeyeceği anlamına gelebilir. Ancak bazı bankalar, kredi notunuz düşük dahi olsa sizin kredi kartı sahibi olmanıza müsaade edebilmektedir. Kredi notu 0 olanlara kredi kartı veren bankalar, çoğu zaman müşterilerine kredi kartı vermektedir. Kredi notunuzun düşük olmasına rağmen kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki başlıklara göz atarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kredi kartı kullanmak isteyen pek çok vatandaş, kredi notu düşük olanlara kredi kartı veren bankalar hangileri sorusuna yanıt aramaktadır. Bu noktada bilinmesi gerekir ki, bazı bankalar kredi kartı alma şartlarını daha yumuşak tutmaktadır. Böylelikle kredi notunuzun düşük olmasına rağmen bazı bankalar aracılığıyla kredi kartı kullanmaya başlayabilmeniz mümkündür.

Kredi notu 0 olanlara kredi veren bankalar arayışı içerisinde olan bireyler, aşağıdaki listede bulunan bankalara başvuru yapabilmektedir. Ancak başvuruların internet üzerinden değil, direkt olarak şubeye giderek gerçekleştirilmesi tavsiye edilmektedir.

  1. QNB Finansbank
  2. Enpara.com
  3. TEB
  4. Burgan Bank
  5. Garanti Bankası
  6. Akbank
  7. İş Bankası

Yukarıda belirtilen 7 banka, kredi notu düşük olan ya da 0 olan bireylere kolayca kredi kartı vermektedir. Ancak daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi kredi notunuz düşükse, başvuruları banka şubelerinden yapmalısınız. Zira internet üzerinden yapılan başvurularda yalnızca kredi notu kontrolü yapılmakta ve kredi notu düşük olan bireylere sistem onay vermemektedir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için bizzat başvuruda bulunmanız daha iyi olacaktır.

Bizzat başvurularda kredi notuna ek olarak gelirler de kontrol edilmektedir. Bu sayede kredi kartı başvurunuzun onay alma ihtimali daha yüksek olacaktır. Bu hususu göz önünde bulundurarak hareket etmeniz oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

Kredi Notu 0 Olanlara Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kredi Notu 0 Olanlara Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

.

Kredi notu 0 olanlara kredi kartı veren bankalar konusunu araştıran bireyler, bu noktada pek çok bankadan kredi kartı alabileceklerini bilmelidir. Eğer daha önce hiç kredi ya da kredi kartı kullanmadıysanız, kredi notunuz 0 olacaktır. Bu durumda gelir belgeniz ile bankalara başvurursanız, onay alma ihtimaliniz yüksek olacaktır.

Ancak eğer borçlarınıza sadık kalmadığınız için kredi notunuz düşükse, bankalar sizin güvenilmez olduğunuzu düşünerek kart vermeye sıcak bakmayacaktır. Ancak düşük meblağlar için kredi kartı talep ediyorsanız ve geliriniz kredi kartı çıkartabilmeniz için uygunsa, başvuru yapabilirsiniz. Kredi notu 0 olanlara kredi kartı veren bankalar denilince ilk akla gelen seçenekler arasında İş Bankası, Halkbank, TEB Bankası, Garanti Bankası, QNB Finansbank bulunmaktadır. Herhangi bir bankaya başvurmadan önce bu bankalara yönelirseniz, kredi kartı başvurunuzun onaylanması kolaylaşacaktır.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Kartı Çıkar Mı?

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Kartı Çıkar Mı?

Kredi notu düşük olanlara kredi kartı veren bankalar hangileri sorusuna verilebilecek pek çok cevap bulunmaktadır. Bu nedenle kredi notunuz 0 dahi olsa kredi kartı çıkartabilir ve alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Ancak kredi kartı başvurunuzun onay alabilmesi için bazı detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı başvurusu yapacaksanız bankaya gelir belgeniz ile gitmelisiniz. Eğer aldığınız bir maaş yoksa kira sözleşmesi gibi gelir kaynaklarınızın olduğu bir belge ile başvurunuzu yapmanız tavsiye edilmektedir. Zira bankalar, herhangi bir geliri olmayan vatandaşlara kredi ya da kredi kartı vermeyi reddetmektedir. Bu nedenle kredi notunuz düşük de olsa bir geliriniz olması, bankalara güven verecektir.

Kredi notu düşük olan bireylere verilecek kredi kartlarının limiti çok yüksek olmamaktadır. Bu nedenle kredi notu 0 olanlara kredi veren bankalar araştırması yapan bireyler, başvuru yaparken yüksek limitler talep etmemelidir. Aksi halde kredi kartı başvurunuz onay almayabilir. Geliriniz ile orantılı bir limit için başvuru yapabilirsiniz.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap