.
.

Erkekler İçin Kır Düğünü Kombinleri

Bahar ve yaz aylarında olan düğünlerin en keyifli yanlarından birisi de resmi takım elbise sınırlarından çıkabilmektir. İlla kravat takmanıza, takım elbise giymenize ve papyonlar ile boğazınızı gereksiz yere sıkmanız bizce anlamsız.

.

Kır Düğünleri İçin Önemli Tavsiyeler

.

Bahar ve yaz aylarında olan düğünlerin en keyifli yanlarından birisi de resmi takım elbise sınırlarından çıkabilmektir. İlla kravat takmanıza, takım elbise giymenize ve papyonlar ile boğazınızı gereksiz yere sıkmanız bizce anlamsız.

Casual stil ipuçları sayesinde tişörtler, blazer ceketler, keten gömlekler ve chino pantolonlar erkek kır düğünü kombinleri arasında yer alıyor.

Minimalist ve Sade

Erkeklerin kır düğünlerinde taşıyabilecekleri en uygun kombinlerden birisi de tonsürtorn trendi olacaktır. Bunu yaparken de mevsimin iç açıcılığına uygun biçimde açık renkleri tercih etmek en iyisi olacaktır.

Örneğin krem ya da bej tonlarında bir ceket ve pantolon ikilisi güzel ütülenmiş bir beyaz tişört ile tamamladığınız zaman gayet şık bir kır düğünü kombini yaratabilirsiniz. Aksesuar olarak doğru seçilmiş kemer ve şık bir saat yeterli olacaktır.

Canlı Renklerde Ceket

.

Birçok erkek kır düğünü kıyafeti seçerken zorlansa da, aslında basit detaylar ile harika bir tarz yaratabilmeniz mümkün.

Nasıl ki daha resmi kıyafet gerektiren düğünlerde hazır bir takım elbise alıyorsanız, daha rahat kombin yapabileceğiniz kır düğünlerinde de işin zevkini çıkarmanızı öneriyoruz. Canlı renklerde bir ceket giymek gibi!

Örneğin canlı mavi tonlarında bir ceketi, ince çizgili ya da düz beyaz gömlek ve beyaz bir pantolon ile kombin yapabilirsiniz.

Çizgi Kullanın

Yaz düğünleri için erkek kombini konusunda kullanabileceğiniz detaylardan birisi de çizgilerdir. Tişört ve ceket ikilisi ile düğün şıklığını yakalayabileceğiniz bir kombin ile karşınızdayız!

Lacivert gibi cool tonlarda bir chino pantolon giyebilirsiniz. Üzerine de klasik beyaz, düz yaka bir tişört giyin. Beyaz üzerine lacivert tonlarında ince çizgilere sahip blazer ceket, ceketinizin cebine lacivert bir mendil eklediğiniz zaman, kır düğünü için en iyi erkek kombini yaratabilirsiniz.

Kusursuz Kontrast

.

Erkekler için casual düğün kombini yaratmanın yollarından birisi de giyiminizde kontrastlar yaratmak olacaktır. Örneğin bordo bir kumaş pantolonun üzerine açık renklerde bir gömlek ya da siyah bir ceket ideal kombinler arasında olacaktır.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap