.
.

Düşük Faizli Bayram Kredisi Veren Bankalar 2022

.
.

Düşük Faizli Bayram Kredisi Veren Bankalar 2022 Bayramlar bizleri sevdiklerimizle kavuşturan, hasretin giderildiği zamanlardır. Birliğin beraberliğin zamanı bayramlar, artık ister istemez tatil olarak da görülmektedir. Bayram ister Ramazan Bayramı isterse Kurban Bayramı olsun masraflar bayramla birlikte artıyor ve hepimiz bayram kredisi 2022 listelerini araştırmaya başlıyoruz.

Bayramın getirdiği harcamaları karşılamak bizleri zorlamaya başladıkça bayram kredisi başvurusu yapmak kaçınılmaz oluyor. Peki enuygun bayram kredisini kim veriyor acaba? Bunun için öncelikle yapmanız gereken planlı ve öngörülü davranmaktır. Altından kalkamayacağınız lüzumsuz harcama ve borçlara girmemelisiniz. Çeşitli bayram kredisi hesaplama uygulamaları da bu konuda size yardımcı olacaktır.

Düşük Faizli Bayram Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Ramazan ve Kurban Bayramlarının yaz aylarına denk geldiği şu son yıllarda herkes tatil kaçamakları yapıyor ya da akraba ziyaretleri ile dini vecibelerini yerine getirmek için gerekli tedbirleri almaya çalışıyor. Geçmiş yıllarda olduğu gibi 2022 yılı içinde düşük faizli bayram kredisi veren bankalar 2022 listeleri ortaya çıkmaya başladı. Peki bayram kredisi veren bankalar hangileri? derseniz. Bunlar içinde önce size bayram kredisi 2022 listemizi sunalım. Size düşen en uygun bayram kredisi vereni tercih etmek olsun.

İş Bankası Bayram Kredisi 2022

İş Bankası Bayram Kredisi 2022

İhtiyaç ve bayram kredisi dendiğinde ilk akla gelen bankalardan biridir İş bankası. Yılların deneyimli ve güvenilir bankası olması nedeniyle Türk halkı tarafından özellikle tercih nedenidir. En uygun kredi arayışı içinde iseniz, İş bankası İhtiyaç kredisi avantajları tam size göre olacaktır.

İş Bankası’nın bayram kredisi 2022 adı altında ayrıca bir kredi çeşidi yok fakat buna uygun olarak uygun faiz ve ödeme seçenekli ihtiyaç kredisi adı altında bayram kredisi sigortalı mevcut. Bayrama çok yaklaştığımız şu günlerde alacağınız 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ile keyifli bir bayram geçirirken ödemlerinizi 3 ay ertelemenin avantajı ile bütçenizi ayarlayabilirsiniz.

İş Bankasında ayrıca kredi başvurusu çok kolay. Nasıl mı? İhtiyaç kredisi adıyla yararlanabileceğiniz bayram kredisi ister mobil uygulaması aracılığıyla İş Cep, İnternet şubesi ve İş bankası Bankamatikleri üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 36 ay vade imkanı ve % 1,65 faiz oranı ile siz de rahat bir bayram geçirebilirsiniz.

Düşük Faizli Ziraat Bankası Kredisi 2022

Düşük Faizli Ziraat Bankası Kredisi 2022

.

Devletin güvencesi bayram kredisi 2022 ile de bu senede yanınızda olacaktır. Bayram kredisi adıyla olmasa da Tüketici Kredisi ve Tüketici Avans Kredisi kredi seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı ertelemeden uygun geri ödeme avantajları sizde huzurlu bayramlar geçirebileceksiniz.

Ziraat Bankası kredi ürünleri içinde bulunan Tüketici Avans Kredisi acil nakit ihtiyacınız olan durumlarda can kurtaran özelliğinde bir kredidir. 6 ay vade seçeneği bulunan kredi ile alacağınız avans şeklindeki ödeme ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Geri kalan 6 ay içinde uygun faiz oranı ile geri ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Tüketici Kredisi ürün adıyla sunulan ve dilerseniz bayram kredisi olarak da yararlanabileceğiniz kredi 36 ay vade ve %1,54 faiz oranı ile bayram ihtiyaçlarınızı karşılamada en iyi yardımcınız olacaktır. Başvurularınız Ziraat Bankası mobil uygulaması, internet bankacılığı sayesince kolayca yapabilirsiniz.

Vakıfbank Bayram Kredisi 2022

Vakıfbank Bayram Kredisi 2022

Bayram kredisi 2022 şeklinde internette araştırma yaptığınızda karşınıza çıkacak en iyi tekliflerden biri de Vakıfbank Bayram Kredisi Kampanyası olacaktır. Uygun faiz oranı, esnek ödeme seçenekleri, kamu personeli veya özel sektör çalışanlarına avantajlı seçenekleri de olan ve bir SMS ile başvuru yapabileceğiniz çok avantajlı bir bayram kredisi sunmaktadır.

%1,51 faiz oranı ile başlayan 10.000 TL’den 125.000 TL.’ ye varan kredi limiti ile geniş bir kredi paketi sunan Vakıfbank ayrıca eşit taksitli aylık, artan taksit oranı, azalan taksit oranı, 3 ay ödemesiz (ertelemeli ödeme), 3 ayda bir eşit taksitli, değişken taksitli veya son taksit balon ödemeli adıyla çeşitli ödeme seçenekleri sunmaktadır. Sizin ise yapmanız gereken KREDI boşluk T.C. kimlik numaranızı 5724’e SMS ile göndermek. Dilerseniz Vakıfbank mobil uygulaması veya internet bankacılığı ile de bayram kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Düşük Faizli Halkbank Bayram Kredisi 2022

Düşük Faizli Halkbank Bayram Kredisi 2022

Halkbank bayram döneminde nakit sıkışıklığı yaşamamanız adına Hızlı Kredi, Bireysel Destek ve İhtiyaç Kredi adları ile kredi imkanları sunmaktadır.  %1,61 faiz oranlarından başlayan 36 ay vadeli kredi seçenekleri ile siz ve sevdikleriniz için uygun bayram kredisi olacaktır.

3 ay ödemesiz, artan taksit, azalan taksit, 3 ayda bir eşit taksitli gibi ödeme seçenekleri ile bütçenizi yormadan bayram kredisi kullanabilirsiniz. Çeşitli çalışma sektöründeki çalışanlara uygun gerçekleştirdiği bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

ING Bayram Kredisi 2022

ING Bayram Kredisi 2022

.

Bayram kredisi 2022 seçenekleri arasında turuncu renginin sıcaklığı ile kredi faiz oranlarında da müşterisi olan ya da olacaklara büyük avantajlar sunan banka ING Banktır. %1,35 gibi faiz oranını hesabı olmayan ilk defa ING Bank ile tanışacak müşterilerine sunmaktadır. Kredisi başvurusu olarak eğer ING Bank müşterisi değil iseniz yapacağınız başvuru işlemi ile %1,35 faiz oranından ve 36 ay vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile veya ING Bank mobil uygulaması ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bayram Kredisi 2022

Yapı Kredi Bayram Kredisi 2022

Bayram kredisi 2022 alternatifleri arasında Yapı Kredi Bankası da bulunmaktadır. Nakit ihtiyacı ve kredi deyince akla gelen Yapı Kredi Bankası bayram harcamaları için de yanınızda olacaktır. Uygun faiz oranı, vade ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için 4411’e Kredi Türü boşluk T.C. Kimlik numaranızı yazıp göndermeniz veya internet şubesinden başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Yapı Kredi Bankamatikleri, tüm şubeler, internet bankacılığı ve mobil bankacılık ile gerekli bilgilendirme ve kredi başvuru işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap