.
.

Arkadaşa Bayram Mesajları

.
.

Arkadaşa Bayram Mesajları Arkadaşlık doğru kurulduğu takdirde bir ömür devam eden dostluklara dönüşür. Dünyanın neresine giderseniz gidin her zaman yanınızda bir arkadaşın olmasını istersiniz. Bu bizlerin yaradılışından gelen bir şeydir. Atalarımız boşuna dememiş “Yalnızlık Allah’a mahsus” diye. Nerede olursak olalım mutlaka yanımızda bir arkadaş olur. Okul arkadaşı, iş arkadaşı, mahalleden arkadaş hatta yol arkadaşı.

Bayramlar tüm sevdiklerimizde bir arada birbirimizin bayramlarını kutlayarak geçer. Büyükler ziyaret edilir, küçükler hediyelerle sevindirilir. Uzaklar yakınlaştırılmak istenir. Bayramlar kavuşmadır bizler için. Ailelerin bir araya toplandığı, güzel sohbetlerin, hoş muhabbetlerin yaşandığı ortamlardır. Ailelerimizle bir araya gelmeye mümkün olduğunca gayret ederiz.

Böyle özel günler içinde aileye ayrılan zaman nedeniyle arkadaşlarımızla belki de hiç görüşemeyebiliyoruz. İşte bu tür zamanlarda arkadaşa bayram mesajları bizlere arkadaşlarımızla sözlerle de olsa görüşme imkanı sunuyor. Arkadaşlarımızla sosyal medya üzerinden bile görüşmek onları önemsediğimizi ve önemsendiğimizi hissettirir. Bayramlarımızda ziyaretine gidemediğimiz sevdiklerimizle bu şekilde mesajlaşmak bile bizleri birbirimize bağlar. Aidiyet duygularımızı pekiştirir. Çünkü bayramlar hep birlikte olunca güzel olur.

Arkadaşa Bayram Mesajları
Arkadaşa Bayram Mesajları

Editörün Seçimi ile Arkadaşa Samimi Bayram Mesajları

 1. “Bayramın mübarek olsun! Bu özel günü seninle paylaşmak benim için bir ayrıcalık. İyi bayramlar!”
 2. “Bayramın coşkusunu seninle yaşamak, benim için çok değerli. Senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için şanslıyım. İyi bayramlar!”
 3. “Uzak olsak da kalbimizin bir olduğu, sevgi ve dostluğumuzun hiç bitmediği bir bayram daha. İyi bayramlar, canım arkadaşım!”
 4. “Bayram geldi, sevgi ve bereket doldu yüreklerimize. Seninle nice mutlu bayramlar geçirmeyi dilerim. İyi bayramlar!”
 5. “Bayramın coşkusunu birlikte yaşamak dileğiyle, iyi bayramlar! Sevgi ve neşe dolu günler senin olsun.”
 6. “Bayramın müjdecisi olan bu özel gün, seninle birlikte daha da anlamlı. İyi bayramlar, dostum!”
 7. “Bayram sevincini paylaşmak, senin gibi bir arkadaşa sahip olmakla daha da güzel. İyi bayramlar, sevgili dostum!”
 8. “Kurban Bayramı’nın sıcaklığı ve huzuru seninle birlikte yaşamak, benim için en güzel hediye. İyi bayramlar!”
 9. “Bayramda seninle bir arada olmak, bana her zaman mutluluk veriyor. İyi bayramlar, canım arkadaşım!”
 10. “Bayramın coşkusunu, sevgi ve dostluğumuzu paylaşmak için sabırsızlanıyorum. İyi bayramlar, her zaman yanımda olan arkadaşım!”

Arkadaşınıza göndereceğiniz bu tür bayram mesajları, onunla olan bağınızı güçlendirecek ve birlikte geçireceğiniz güzel bayram günlerine olan heyecanınızı yansıtacaktır. Dostluğunuzu pekiştiren bu güzel mesajlarla, arkadaşınızın yüzünde bir tebessüm oluşturabilir ve onun bayramını daha da anlamlı kılabilirsiniz.

Arkadaşa Bayram Mesajları

 • Birlikte geçireceğimiz daha nice bayramlara, can dostum.
 • Mutlu, huzurlu, sevgi dolu bayramlar diliyorum, canım arkadaşım.
 • Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. İyi bayramlar dostum.
 • Rabbimin sevdiği, sevindirdiği ve razı olduğu kullardan olabilmek ümidiyle, iyi bayramlar.
 • Hakka adanmışlığı son nefesinde bile ikrar eden canlar. Kurban Bayramınız mübarek olsun.
 • Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu, bugünden daha güzel yarınlar diliyorum. Hayırlı bayramlar.
 • Dualarım sizinle bir dahaki ramazan bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile bayramınız hayırlı olsun.
 • Kalpler ancak Allah c.c.’ yi anmakla huzur ve saadete erebilir. Dua ve selam ile Kurban Bayramınızı kutlarım.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış gözlerinizde umut etrafınızda sevgi olsun. Bayramınız mübarek olsun.

.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Her şeye kadir olan yüce Allah, bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Hayırlı ve bereketli bayram dilekleriyle.

Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine, bin bir duan kabul ve bayramın kutlu olsun.

Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Bu değerli Kurban Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Kurban Bayramı’nın ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini dilerim. Bayramınız mübarek olsun.

.

Rabbimin sevdiği, sevdirdiği, sevindirdiği ve razı olduğu kullardan olabilmek ümidi ve niyazı ile Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Her şeye kadir olan yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli bayramlar dileğiyle.

Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan kurban bayramınız kutlu olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli kurban bayramları dileğiyle.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu Ramazan Bayramın mübarek olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Kurban bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile bayramın kutlu olsun.

Sen var ya sen. Dünyanın en karizmatik, yüreği sevgi dolu, bilgili, çok yakışıklı, centilmen birinin yazdığı mesajı okudun. Hadi iyisin, seninde bayramını kutlarım.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah’a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramın mübarek olsun.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak ‘merhabadır’ bayramlar. Şeker bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Formun Üstü

Formun Altı

.

20 yorum

Bu mesajlarla bayramım daha da anlamlı olacak.

Bayram coşkusunu tam olarak anlatıyor, harika!

Bazen kelimeler yetmez, ama bu mesajlar tam yerinde.

İnsanların bayramlarını daha özel kılacak güzel kelimeler.

Ailem ve dostlarıma göndereceğim, sağolun.

Emeğinize sağlık, her biri ayrı güzel.

Burada herkese uygun bir şeyler buldum, çok iyi düşünülmüş.

Her biri kalpten geliyor gibi, mükemmel!

Bunları kullanarak sevdiklerime özel bir bayram yaşatacağım.

Hangisini kullanacağıma karar veremiyorum, hepsi çok iyi.

Arkadaşlarıma özel hissettirecek kelimeler buldum, minnettarım.

İşte bayramın gerçek ruhu, çok beğendim.

Böyle içten şeyler yazmak zor, tam aradığım şeyler bunlar.

Bayramın anlamını ve sevincini hissettiren çok özel mesajlar.

Bayram kartlarıma ekleyeceğim, çok işime yaradı.

Arkadaşlarıma göndereceğim, çok teşekkürler!

İhtiyacım olan şey tam da buydu, teşekkür ederim.

Bayramın anlamını yansıtan çok güzel mesajlar.

Tebrikler, böyle güzel mesajlar bulmak zor, çok yardımcı oldunuz!

Arkadaşlarımın bayramını en içten dileklerimle kutlayacağım artık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap