.
.

Arefe Günü Mesajları

.
.

Arefe Günü Mesajları. On bir ayın sultanı olarak bilinen Ramazan ayında oruçlar tutulur, ramazanın ruhu yaşanır ve ardından Ramazan bayramı coşkusu yaklaşmaya başlar. Ramazan Bayramı, hem çocuklarda hem de yetişkinlerde tarifsiz bir mutluluğa kapı aralar. Arefe gecesi, Müslümanlar son sahuru yapar ve Arefe akşamı son iftar sofrası kurulur. Bu nedenle de İslam alemi için Arefe günü büyük bir manevi öneme sahiptir. Bayramın habercisi olan Arefe gününde tüm Müslümanlar birbirlerini kutlar ve mutluluklarını paylaşır. İnsanlar birbirlerini kutlamak için bu güzel ve manevi değeri yüksek olan günde birbirlerine Arefe günü mesajları gönderir.

Sevdiklerinizin bu özel ve manevi günlerini kutlamak, onlara bayramın coşkusunu müjdelemek için siz de Arefe günü mesajlarını gönderebilirsiniz. Bu güzel sözler büyüklerinize, akrabalarınıza ya da arkadaşlarınıza kendilerini daha özel ve daha sevgi dolu hissettirecektir. Bu sözler sevdiklerinize sevginizi ve verdiğiniz değeri gösterirken aynı zamanda anlam dolu sözlerdir. Bu sözleri okuduğunuzda bu günün manevi olarak ne kadar zengin ve özel bir gün olduğunu siz de daha fazla idrak edebilirsiniz.

Arefe Günü Mesajları
Arefe Günü Mesajları

Editörün Seçimi ile Arefe Günü Mesajları :

 1. “Arefe Günü’nün bereketi üzerinize olsun. Dualarınızın kabul olması dileğiyle, huzur dolu bir gün geçirmenizi temenni ederim.”
 2. “Arefe Günü, manevi atmosferiyle kalpleri aydınlatan ve duaların kabul edildiği özel bir gündür. Rabbim dualarınızı kabul etsin, Arefe Gününüz mübarek olsun.”
 3. “Arefe Günü, bağışlanma, rahmet ve bereketin yoğunlaştığı bir gündür. Rabbim dualarınızı kabul etsin, hayırlı Arefeler dilerim.”
 4. “Rabbimizin rahmet ve mağfireti Arefe Günü’nde tecelli eder. Dualarınızın kabul olması dileğiyle, huzur dolu bir gün geçirmenizi temenni ederim.”
 5. “Arefe Günü, samimiyetle yapılan duaların kabul edildiği, manevi arınma ve yakınlaşma için bir fırsattır. Rabbim dualarınızı kabul etsin, Arefe Gününüz mübarek olsun.”
 6. “Arefe Günü, Rabbimize yakınlaştığımız, kalplerimizin tazeliğini hissettiğimiz bir gündür. Rabbim dualarınızı kabul etsin, hayırlı Arefeler dilerim.”
 7. “Arefe Günü, tövbe, ibadet ve dualarla dolu bir gündür. Rabbim dualarınızı kabul etsin, huzur dolu bir gün geçirmenizi temenni ederim.”
 8. “Arefe Günü, Rabbimize yönelerek kendimizi yenilediğimiz, dualarımızı yükselttiğimiz bir gündür. Rabbim dualarınızı kabul etsin, hayırlı Arefeler dilerim.”
 9. “Arefe Günü, kalplerimizin Allah’a yaklaştığı, ibadetlerimizin sevapla karşılandığı mübarek bir gündür. Rabbim dualarınızı kabul etsin, Arefe Gününüz mübarek olsun.”
 10. “Arefe Günü, kalplerimizi arındıran, dualarımızı Rabbimize ulaştıran bir fırsattır. Rabbim dualarınızı kabul etsin, hayırlı Arefeler dilerim.”

Bu mesajlar, Arefe Günü’nün manevi önemini vurgulayarak duaların kabul olmasını, rahmetin ve bereketin bolca hissedilmesini temenni eder. Arefe Günü’nün bağışlanma, arınma, tövbe, ibadet ve yakınlaşma için bir fırsat olduğunu belirtirken, Rabbimize samimiyetle yönelmeyi ve dualarımızı yükseltmeyi teşvik eder. Duaların kabul olması ve huzur dolu bir gün geçirme dileğiyle Arefe Gününüzü kutlarım.

Arefe Günü Mesajları

 • Arefemiz mübarek, dualarınız kabul olsun.
 • Bayrama kavuşturan ta Rabb, arefe günü mübarek olsun.
 • Arefe gününüz kutlu olsun bayramınız mübarek olsun.
 • Her gününüzün bayramı muştuşayanarefe günü gibi olması dileğiyle.
 • Kurban bayramının müjdeleyicisi arefe gününüz kutlu olsun.
 • Allah’ın kullarını cehennemden en çok azad ettiği gün arefe günüdür.
 • Arife gününe kavuşturan Rabbim bayramımızı da kutlu eylesin.
 • Arefe ne güzel gündür. O gün rahmet kapıları açılır! Hz. Muhammed
 • Ölenlerimize merhamet eyle Allahım. Bizi de bayramına kavuştur.

Bayramları müjdeleyen arefe günleri ne kutlu zaman dilimleridir. Hayırlı olsun.

Duanın hayırlısı arefe günü yapılan duadır. Bayrama kavuşmanızı dileyin.

Duanın faziletlisi arefe günü yapılandır. Dualarınız kabul, arefe gününüz kutlu olsun.

.

Arefemiz mübarek olsun, Rabbim bayrama kavuşmayı nasip etsin inşallah.

Bugün arefe! Mükâfatından mahrum kalmayalım. Hayırlısı ile bayrama kavuşmak dileğiyle.

Hayatınızdaki tüm bekleyişlerin arefe günü bayramı beklediğiniz gibi olması dileklerimle.

Arefe gününüzün en güzel bayramları sizlere ulaştırması duasıyla. Gününüz mübarek olsun.

Rabbim arefe gününü ihya eden halis kullarından olabilmemiz dileğiyle. Mübarek olsun.

Allah hiçbir günde, arefe günündeki kadar bir kulu ateşten çok azat etmez. Arefe günümüz mübarek olsun.

Arefe gününüzü kutlar sevdiklerinizle birlikte nice güzel günlere erişmenizi Allahtan niyaz ederiz.

.

Şeytan arefe gününden başka bir günde daha zelil , rezil, hakir ve kinli görünmez. Arefe gününüz mübarek olsun.

En kötü gününüz bu Ramazan Bayramı arefesi gibi güzel olsun. Ramazan Bayramına kavuşmanızı dilerim.

Dostlukların birleştiği kardeşliğin hiç bitmediği nice güzel bayramları muştulayan arefe gününüz mübarek olsun.

Allah’tan mağrifet istendiği bugünlerde hepimizin affa mazhar olması duasıyla. Arefe gününüz ktlu olsun.

Allahım kalbimi gözümü gönlümü nurlu kıl. Allahım kalbime genişlik işlerime kolaylık ver. Arife gününüz kutlu olsun.

En güzel bayramlara hep birlikte sağlıkla ve huzurla erişebilmek duasıyla… Arefe gününüz mübarek olsun.

Küskünlerin barıştığı sevenlerin bir araya geldiği rahmet ve şefkat dolu günler dileğiyle. Arefe gününüz kutlu olsun.

.

Allahtan mağfiretin istendiği bugünlerde hepimizin affa mazhar olması duasıyla. Arefe gününüz kutlu olsun.

Bugünün feyiz ve bereketi üzerinizden eksik olmasın. Niyetleriniz makbul amelleriniz kabul olsun. Arefe gününüz kutlu olsun.

Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla arefe gününüz kutlu olsun.

Heyecanla bayramı gözlediğimiz bugünde son orucunuz kabul bekleyişleriniz hayırlara vesile olsun arefe gününüz kutlu olsun.

Bugün kulların bayram sabahına günahsız ve temiz olarak çıkacaklarını müjdeledikleri bir gündür. Hayırlı olsun.

Bayramı müjdeleyen, Allah katında mübarek bir gün olan Arefe gününüzü kutlar hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Tüm yürekler sevinç dolsun umutlar gerçek olsun acılar unutulsun dualarınız kabul ve arefe gününüz mübarek olsun.

.

Sizlere en güzel ve coşkulu olan bayramları müjdeleyen bugünde en güzel bayramlara erişebilmeniz duasıyla. Arefe gününüz kutlu olsun.

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Bu arefe gününüzü kutlar bayrama kavuşmanızı dilerim.

Sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir bayram yaşamanız dileklerimle. Arefe gününüzü ve şimdiden bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Kim ki arefe gününde bin kere İhlas suresini okursa, Allah’uTeala ona istediğini verecektir. Münavi, Feyzül kadir. Arefe gününüz kutlu olsun.

Yüreğine damla damla umut günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun yüzün ve gülün hiç solmasın. Arefe gününüz kutlu olsun.

Bir avuç dua sıcak bir mesaj bir kucak sevgi kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur haneniz huzur dolsun. Arefe gününüz kutlu olsun.

Sadece çocukların değil tüm insanlığın adeta çocuk heyecanı ile bayramı beklediği günlerin sonuncuna geldik. Arefe gününüz kutlu olsun.  Arefe gününüz kutlu olsun.

.

Arefe gününde vefat eden yakınlarımızın belki de en çok ziyaret edildiği bu günlerde sizlerin de sevenleriniz hiç eksik olmasın. Gününüz kutlu olsun.

Adaletin terazisi varlığın yaratıcısı merhametin tek göstergesi olan yüce yaratan Allah hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder. Arefe gününüz kutlu olsun.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık kaza ve belaların bertaraf olduğu günde yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle. Arefe gününüz kutlu olsun.

Güzellik birlik beraberlik dolu her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir gün diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz. Arefe gününüz kutlu olsun.

Bir avuç dua bir kucak sevgi sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri bir sıcak gülümseme bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap