.
.

Anneler Günü Kutlama Mesajları

.
.

Anneler Günü Kutlama Mesajları Annelerimiz, bizim biricik sevdiğimizdir. Onların hakkını ödeyemeyeceğimizi hepimiz bilir. Çünkü annelerimiz çocukluğumuzda bizleri hayatı öğretir, tavsiyeler verir, yapamadığımız işlerde yardımcı olur ve yetişkinken de bizleri doğru yoldan götürmeye çalışırlar. Bizleri yanlış yola sokmayan ve her zaman iyiliğimizi isteyen annelerimize bu kutsal görevi çok güzel bir şekilde yaptığı için en iyi şekilde teşekkür etmek gerekir.

O güzel yemekleriyle, güzel sohbetleriyle ve yardımlarıyla bizlerin her zaman yanında olan annelerimizin özel gününde onları yalnız bırakmamak ve çok güzel bir şekilde mutlu etmek gerekir. Bu durumda eğer annemizden uzaksak ona anneler günü kutlama mesajları göndermek ve yüzünde gülümsemeyi, belki de mutluluk gözyaşlarını oluşturmayı sağlamak gerekir.

Bu durumda ise akıllara özel günler kutlanırken okunması gereken mesajlar gelir ve bu özel mesajlarla anneler günü kutlanmak istenebilir. Aynı zamanda aradaki çok güçlü bağı daha da güçlüye çevirmek için dünyamızı ısıtan tek güneşe güzel mesajlar göndermek gerekir. Peki bu mesajlar nelerdir ve sevgili annelerimizin bu özel günü olan anneler gününü hangi güzel sözler ile kutlamak gerekir?

Anneler Günü Kutlama Mesajları
Anneler Günü Kutlama Mesajları

Editörün Seçimi ile Mutluluk Veren Anneler Günü Kutlama Mesajları

 1. “Anneciğim, senin sevgin ve desteğin olmadan hayatın ne kadar eksik olacağını düşünemiyorum. Anneler Günü’n kutlu olsun, seni seviyorum!”
 2. “Bir anne sadece çocuğuna hayat vermez, aynı zamanda onun ilk öğretmeni ve en iyi dostudur. Senin gibi harika bir anneye sahip olduğum için şanslıyım.”
 3. “Sevgi dolu kalbinle her zaman yanımda olduğunu bilmek beni huzurlu kılıyor. Anneler Günü’n kutlu olsun, sevgili annem.”
 4. “Senin sevgin ve fedakarlığın olmadan hayatımızın ne kadar anlamsız olacağını düşünmek bile istemiyorum. Sen benim en değerli hazinemsin. Anneler Günü’n kutlu olsun!”
 5. “Anneler, dünyanın en kıymetli hazineleridir. Senin gibi bir anneye sahip olduğum için her gün şükrediyorum. Anneler Günü’nü kutlarım.”
 6. “Anneler Günü, sadece bir gün değil, senin gibi bir anneyle geçen her gün kutlanmalı. Sana olan sevgim hiç bitmeyecek.”
 7. “Senin sevgin, sabrın ve anlayışın olmadan hayatımızın nasıl geçeceğini düşünemiyorum. Seni seviyor ve saygıyla anıyorum. Anneler Günü’n kutlu olsun!”
 8. “Annem, senin sevgin benim için dünyanın en değerli hazinesidir. Senin gibi bir anne olmak da benim için en büyük şans. Anneler Günü’nü kutlarım.”
 9. “Kalbimdeki en güzel duyguları yaşatan, yüreğimde yer eden sevgili annem, seninle gurur duyuyorum. Anneler Günü’n kutlu olsun!”
 10. “Sevgi dolu ellerinle bize şefkat veren, hep yanımızda olan annem, seni seviyorum. Anneler Günü’n kutlu olsun!”

Annelerimizin sevgi ve özverilerine olan minnettarlığımızı Anneler Günü’nde güzel mesajlarla ifade etmek, onları mutlu etmek için önemli bir adımdır. Duygusal ve içten sözlerle annenize olan sevginizi dile getirerek, onların hayatınıza kattığı değeri vurgulayabilirsiniz.

Anneler Günü Kutlama Mesajları

 • Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.
 • Bizi her şeyden çok seven annelerimizin anneler günü kutlu olsun.
 • Allah’ın rahmetinin en güzel tecellisi annedir. Anneler gününüz kutlu olsun.
 • Sevginle kalbimde açtığın çiçekler hiç solmayacak, canım annem.
 •  Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez. Bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez.
 • Anne ışıktır, annesiz insan karanlıktadır. Anneler gününüz kutlu olsun.
 • Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem.
 • Cennet kokulu, baş tacı annelerimizin anneler gününü en içten dileklerimizle kutluyorum.

Hırçınlığımın tesellisi, şefkatine sığındığım, hayatımı gönüllü paylaşan annem hakkını nasıl öderim. Anneler günün kutlu olsun.

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

.

Tüm annelerin, anne gibilerin, anne yarılarının, anne olmak isteyenlerin ve elbette hasretle anılan melek annelerin anneler günü kutlu olsun.

Anne kokusu huzurun adresi, bir gün değil her gün senin günün. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Dünyanın en kutsal yaratılmışı, ne erenler ne de yarenlerdir. Dünyanın en kutsalı, onları da doğuran annelerdir. Anneler günün kutlu olsun.

Hiçbir süs ve makyaj bir kadını, analık sevgisi kadar güzelleştiremez. Annem anneler günün kutlu olsun.

Gökyüzünden bir yıldız kayar dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim anneciğim.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

Türk anası kutsaldır, onun dilleri baldır, solan ruh ve bedene uzanan yeşil daldır, anne de anne. Bu güzel gününü kutlarım canım anam.

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem.

Benim bir tanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim. Canım annem anneler günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun annem.

.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

Ah dağılsam dizine, uyusam doymaksızın, sabah olmasa gece kaçmaktan dermansızım, sür beni gül yüzüne ki, sende kalsın sızım. Ağlıyor musun anne gidiyor hayırsızım. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Yok, elimde bir demet menekşe, yok elimde sevdiğin gül şekeri. Yok, işte sana bir şey bilmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim anne benim, aç kapıyı anneler gününü kutlamaya geldim güzel annem.

Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.

.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Anneler günün kutlu olsun canım annem!

Başarısızlık ve felaketlere rağmen, hayata karşı güvenlerini sonuna kadar saklayabilen iyimser insanlar, daha çok iyi bir anne tarafından büyütülmüş olanlardır. Seni çok seviyorum anneler gününüz kutlu olsun canım anam.

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Anneler günün kutlu olsun ey aziz kadın, annem.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem. Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Ellerin bir melek büyüsü, gözlerin merhamet, sesin bülbüllerde, ağıtın bitmez anne. Her mevsim açan güllerde, ipek yüzün her son baharda, kımıldayan sensin seher yunağında. Seni çok seviyorum canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM. Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın… Annemsin. Seni çok seviyorum. Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.

.

Formun Üstü

Formun Altı

.

20 yorum

Annemin yüzünde tebessüm oluşturacak bu mesajlar için teşekkür ederim.

Annem için aradığım en özel ve duygusal mesajlar buradaydı, sağ olun.

Annemin bu özel gününü kutlamak için tam da ihtiyacım olan şeyler bunlar.

Anneme yazacağım kart için tam da aradığım şeyler, teşekkürler.

Tam zamanında buldum, annem için yazacağım mektupta kullanacağım.

Annem için seçebileceğim çok sayıda güzel mesaj var, ne güzel!

Annem için harika bir kutlama mektubu yazmamı sağlayan bu içerik için minnettarım.

Bu içerikle annem için en anlamlı Anneler Günü kartını hazırlayacağım.

Annem için en uygun mesajı buldum, bu içerik çok işime yaradı.

Bu mesajlarla anneme duygusal bir sürpriz yapacağım.

Anneler Günü’nde annemi mutlu etmek istiyordum, şimdi tam olarak ne yazacağımı biliyorum.

Bu Anneler Günü çok özel olacak, teşekkürler bu güzel mesajlar için!

Annem için özel bir mektup yazarken buradaki mesajlardan esinlendim.

Annem için hazırladığım hediye paketinin içine ekleyeceğim bir not için buradaki mesajları kullanacağım.

Bu mesajlarla annem için unutulmaz bir Anneler Günü yaratacağım.

Anneler Günü için kendi kartımı hazırlarken çok yardımcı oldu.

Anneme özel hissettirecek bu güzel mesajlar için teşekkürler.

Anneler Günü’nü özel kılmak isteyen herkesin okuması gereken bir içerik.

Annem bu mesajları okuyunca gözleri dolacak, eminim.

Teşekkürler, annem için aradığım anlamlı sözleri burada buldum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap